1464
1411
تحرک بچه خیلب زیاده از همون روزای اول بارداری حس میکردم خیلی عجیبه

نه فكر نميكنم تو ٦ هفته كه هيچي حس نميشه حركتش من تازه يه هفته هس تكوناشو ميفهمم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر مامان زودي بيا كه خيلي منتظرتيم👶🏻👶🏻🥰🥰

بدنت به تغدیه بیشتر و مقوی تر احتیاج داره

بی خوابی و بدخوابی شبانه علتش کمبود کلسیم د هست 

صبح زود بیدار شی یعنی بچه گشنه اس این تجربه منه

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

1436
فک کردم من عجیب هستم چی بود نی نیت

نمیدونم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارسال یه سقط ۵ هفته داشتم..تولدش اسفند ۹۷ بود..درست ماه تولدش فهمیدم باردارم..زیباترین لحظات زندگیم بود...دخترم شده بود تموم دنیام..با چه ذوقی براش لباس خریدم...۶ماهگی زایمان زودرس گرفتم و تکه ای از وجودم رفت زیر خاک...نابود شدم...۴ ماه گذشت و من تو اوج غصه و گریه و درست دوباره ماه تولد دخترم که ابان بود فهمیدم باردارم..تموم امید و دلخوشیمه...ابان اومد ولی بدون دخترم😢ولی خدای مهربون جاشو پر کرد..خدایا شکرت...اگه امضامو خوندی  برای سلامتی نی نیم که به سلامت بیاد بغلم یه صلوات بفرست...ممنونم
شکمم پایینش خیلی وقته هم سمت چپ شکمم وقتی روش میخوابم تندتند میزنه بعضی وقتا هم راست 

اگه زير شكمت نبض ميزنه درسته پس. چه زود حس كردي من كه دق كردم تا حركتشو فهمي م تازه از ٢٢ هفتگي فهميدم تكوناشو

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر مامان زودي بيا كه خيلي منتظرتيم👶🏻👶🏻🥰🥰
اگه زير شكمت نبض ميزنه درسته پس. چه زود حس كردي من كه دق كردم تا حركتشو فهمي م تازه از ٢٢ هفتگي فهمي ...

یادمه خواهرم ماه سوم میگف حسش میکنم میخندیدم میگفتم توهمه اونوقتا مجرد بودم ولی خودم از همون روزای اول حس میکردم حتی چندبار دست خواهرم رو شکمم گذاشتم و اونم نبض و پرش رو حس میکرد.

شاید حکمت این بوده چون از اول میخواستم سقطش کنم ولی همیشه حسش میکنم در طی شبانه روز و پرش شکم دارم برای خودمم خیلی عجیبه

8

من اینو شنیدم که اگه آدم توی بارداری زیاد بخوابه و دل و دماغ کاری نداشته باشه بچش دختره

اگه زبر و زرنگ بشه و فعال بشه و بخواد همش کار کنه بچش پسره

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
1476
1508