1507
1482

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

یادش بخیر اولین بارداریم همیشه اینطور بودم

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارسال یه سقط ۵ هفته داشتم..تولدش اسفند ۹۷ بود..درست ماه تولدش فهمیدم باردارم..زیباترین لحظات زندگیم بود...دخترم شده بود تموم دنیام..با چه ذوقی براش لباس خریدم...۶ماهگی زایمان زودرس گرفتم و تکه ای از وجودم رفت زیر خاک...نابود شدم...۴ ماه گذشت و من تو اوج غصه و گریه و درست دوباره ماه تولد دخترم که ابان بود فهمیدم باردارم..تموم امید و دلخوشیمه...ابان اومد ولی بدون دخترم😢ولی خدای مهربون جاشو پر کرد..خدایا شکرت...اگه امضامو خوندی  برای سلامتی نی نیم که به سلامت بیاد بغلم یه صلوات بفرست...ممنونم
1436
یادش بخیر اولین بارداریم همیشه اینطور بودم

امضات گلم صلوات فرستادم

✍روز قیـامت. . .نیکے هایت را به محبوب ترین فرد زندگیت نخواهی داد. اما مجبور می‌شوی آنها را به کسی دهی که از او متنفر بودی چون💥غیبتـش را کردی.‌💠 
1334
چرا

من تو دخترم همش میخوابیدم عین خرس

توپسرن همش بیداربودم عین جغد😂😂😂😂😂😂

✍روز قیـامت. . .نیکے هایت را به محبوب ترین فرد زندگیت نخواهی داد. اما مجبور می‌شوی آنها را به کسی دهی که از او متنفر بودی چون💥غیبتـش را کردی.‌💠 

منم دقيقا مثه تو بودم الان يه ماه ميشه كه خوب شدن بازم مثه قبل حاملگي كه تا ١١ ميخوابيدم خوابم نميبره ٩ بيدارم اوايل باردا يم كه ٧ صبح بيدار بودم خوابم خيلي كم بود ني نيم پسره واسه شما هم احتمال زياد پسره

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر مامان زودي بيا كه خيلي منتظرتيم👶🏻👶🏻🥰🥰
من پسر ولی رب ط نداره

جدیه جدی که نگفتم خواستم سوخی کنم ایناکه ملاک نبستن

1474
منم دقيقا مثه تو بودم الان يه ماه ميشه كه خوب شدن بازم مثه قبل حاملگي كه تا ١١ ميخوابيدم خوابم نميبر ...

تحرک بچه خیلب زیاده از همون روزای اول بارداری حس میکردم خیلی عجیبه

منم تا ماه ۴ بیخواب بودم از وقتی شکمم بزرگتر شد تا ساعت ۱۲ یا ۱ خواب بودم شب ساعت ۱۲ نشده هم خوابم میومد 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍۹۸/۵/۱۸ 😍                                                        تیکر تولد پسرم برسام 😘   
1508