2737
2739
عنوان

طلاق

522 بازدید | 41 پست

سلام دوستای گلم من شوهرم خیلی گیره ب همه چی از اینکه چ ساعتی میخوابم تا اینکه وقتی پری میشم نمیتونم باهاش رابطه داشته باشم من نمیگم براش زن خوبی بودم ولی بدی هم نکردم بهش هر آدمی یه نواقصی داره ولی شوهرم خیلی بهم گیر میده بعد از سه ماه پنج روز رفتم پیش خانواده ام حالا برگشتیم خونه شروع کرده مامانت فلان کرده داداشت فلان گفته میخوام ازش بخاطر این اخلاقاش جدا بشم 24 سالمه اون 41 سالش شش سال باهاش با این اخلاقای گندش کنار اومدم چیکار کنم ؟؟؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

17 سال اختلاف سن ؟؟؟؟؟

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2738
سن واسم زیاد مهم نبود گفتم حداقل مرد کاملیه نمیدونستم مثل ی بچه 2سالس

استارتر جان...

مهم نیست یعنی چی؟ تقریبا دو دهه اختلاف سنی یعنی دو دهه تفاوت اندیشه و نگاه به دنیا...

منم بابابزرگم اون زمانا گیر میداده به لامپای روشن خونه... یعنی ببین اونا یچیزایی براشون مهمه برای دو نسل عقب تر عادیه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706