1542
1480
عنوان

خداحافظی شاهزاده سوار بر بنز سفید😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 51 پست
نميدونم چرا ينقد خداحافظي برام سخته حتي كسايي ك نميشناسم از سايت ميرن يجوري ميشم😂😂😂😂😂 موندم چط ...

😂😂😂همه بهم میگن که تو دل برومم و نمیتونن ازم خدا حافظی کنن😎😎😎

سخته ولی دیگ باید تحمل دوریم رو هم داشته باشید😂😂

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
گیریم که بیاد اینجا خون راه میفته

سلامت برگردم صلوات😂😂

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

سلامت برگردم صلوات😂😂

به نظر من اگه جونتو دوست داری کلا برنگرد

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
امیدوارم بنز سفیدتو زودتر بخری

ممنون بانو 🌹🌹 🌹

بهترین ها رو براتون ارزو میکنم

ایشالله ارزوهاتون خاطره شن

1546
پایان نامه شود سبب خیر

ممنون بانو🌹🌹🌹🌹

بهترین ها رو واستون ارزو دارم

ممنون بانو🌹🌹🌹🌹 بهترین ها رو واستون ارزو دارم

منم همینطور مچکرم

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
من هر جور فک میکنم 7 سال دیه ک برم سر کار حداقل 10 سال دیگ طول میکشه ی 207 بخرم موندم این از کجاش می ...

😎😎😎😎این دیگ هنر منه😎😎😎

مطمنم میتونم 😎😎😎

یکی از فرقای من با بقیه همینه😎😎😎

بخدا نه رانتی دارم نه پارتی ای نه بابای پولدار از صفرم شروع کردم

الان جمع کل موجودی کارتای بانکیم زیر ۴ میلیون تومانه ولی به اینده روشن امیدوارم

زحمتت ميشه منو قبلا يكي كرفته هههههههه

😒😒😒😒دم رفتنی یه شکست عشقی خوردم😒😒

8
😂😂😂به پام بمون تا بر میگردم شوهر نکنی 😂😂😂 ___________

تا تو بنز بخری من بچه سومم به دنیا امده!!!😂😂

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖