1600
1480
عنوان

خداحافظی شاهزاده سوار بر بنز سفید😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 51 پست

نميدونم چرا ينقد خداحافظي برام سخته حتي كسايي ك نميشناسم از سايت ميرن يجوري ميشم😂😂😂😂😂

موندم چطوري كات كردم واقعا معجزه خدا بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
😂😂😂خاهر بنز ک بخره اشانتیون روش بهش ی دختر میدن دیگه اینجا میاد چیکار‌

گیریم که بیاد اینجا خون راه میفته

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

بنزت خریدی دوباره بیا!!!  البته بیا سراغ منو بگیر!!!😂😂😂😂🥰🥰🥰

😂😂😂به پام بمون تا بر میگردم شوهر نکنی 😂😂😂

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
ی چیزی کسی  بهت پیشنهاد داد بیای اینجا؟چجوری اینجاروپیداکردی؟چرا جایی دیگه نرفتی اینجا چی داشت ...

در مورد هر چیزی ک تو گوگل سرچ کنی البته ب فارسی اولین لینک لینکه نی نی سایته البته ازمن نپرسیدی ولی من خیلی برام پیش اومده ک گفتم اطلاعتم و رو کنم😉

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
1546
😂😂😂به پام بمون تا بر میگردم شوهر نکنی 😂😂😂 ___________

پایان نامه شود سبب خیر

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
میگم اگه ۱۹۹۹باشی ی سال ازمن بزرگتری...نگو ب من چ میگم بیامنو بگیررررررر😂😂😂

😂😂😂باشه

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
ی چیزی کسی  بهت پیشنهاد داد بیای اینجا؟چجوری اینجاروپیداکردی؟چرا جایی دیگه نرفتی اینجا چی داشت ...

من هر جور فک میکنم 7 سال دیه ک برم سر کار حداقل 10 سال دیگ طول میکشه ی 207 بخرم موندم این از کجاش میخاد بیارع

موفق باشی پسر خوب معلومه ک عاقلی اول باید ی حداقل سرمایه داشته باشی ک بتونی کسی ک دوسش داری و تامین ...

مرسی بانو

8

اینجا ادماشو داشت ک میتونستم ازشون سوال بپرسم 

از همه شون هم از صمیم قلب تشکر میکنم

من هر جور فک میکنم 7 سال دیه ک برم سر کار حداقل 10 سال دیگ طول میکشه ی 207 بخرم موندم این از کجاش می ...

😐😶همینجوری پایانامه رشته کامپیوتر توسایت زنونه پیداکرد😆

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
هر وقت بنز خریدی مودبانش میکنم😐🤣😂✋

😂😂😂همه اهن پرست شدن به مولا😂😂😂

1403
خخ ، چقد با دوستای ریاضیم بحث میکردم ی زمانی ک هیچی نمیشی:) 

شدن حالا؟😆

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
مطمعنأخیلی چیززاراجب هم جنسات فهمیدی که چه کاراکردن حداقل شماانسان باش😑

🙃🙃🙃🙃انشالله که هستم🙃🙃

ببين اسي بنز خريدي بيا اينجا يه دورم بزن ببينيمت 

😂😂😂برگشتنی با گل و شیرینی میام میگیرمت بریم سر خونه زندگی مون

1547