1464
1411

سلام دوستان شب همگی خوش من دارم میرم

با این که یه هفته اس اومدم نی نی سایت ولی خیلی چیزا یاد گرفتم از اولش هم برای تحقیق دانشگاهم اومدم...

تحقیق دانشگاهم هم تکمیل شد(فک کنم ۲۶صفحه) فقط ویرایش اخرش مونده....

باید بگم که مهم ترین چیزی که تو این مدت یاد گرفتم این بوده که فقط عشق برای شروع یه زندگی کافی نیست خیلی از تاپیکا رو دیدم که سر مسائل اقتصادی به مشکل بر میخورن 

برای همین میخوام‌ ازفردا برم دنبال کار تا یه بنز سفید نخرم زن نگیرم😂😂😂😂

اگه تو این مدت چیزی گفتم یا حرفی زدم از صمیم قلب ❤️ عذر خواهی می کنم....

در اخر هم تشکر می کنم از همه عزیزان نی نی سایتی ای که به من در تکمیل کردن این پروژه کمک کردن....

خوشبخت و پیروز باشید....⁦

⁦✍️⁩ بی نام ونشان...

پ.ن ؛؛؛ 😐😐الان خیلی از دوستان میان میپرسن تحقیق کامپیوتر چه ربطی به اینجا داره؟؟؟منم در جوابشون میگم که خیلی مربوطه و قضیه اش هم مفصله🙃🙃🙃

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

😶افرین

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1484
به سلامت ، درم پشت ِ سرت ببند ، سوز میاااااد🤣😐✋

😂😂بی ادب چه طرز مهمون بدرقه کردنه😂😂

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:
بنزت خریدی دوباره بیا!!!  البته بیا سراغ منو بگیر!!!😂😂😂😂🥰🥰🥰

😂😂😂خاهر بنز ک بخره اشانتیون روش بهش ی دختر میدن دیگه اینجا میاد چیکار‌

همچنان به شیطنت های دخترانه ام ادامه میدهم💃👯‍♂️..خدایا کمکم کن خطا نکنم🚫قضاوت ممنوع🚫
1485

میگم اگه ۱۹۹۹باشی ی سال ازمن بزرگتری...نگو ب من چ میگم بیامنو بگیررررررر😂😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
😂😂بی ادب چه طرز مهمون بدرقه کردنه😂😂

بیا مادر از زیر قرآن ردت کنیم

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂     دریای جو ساحل ندارد😏       اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ    🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁.شماها چطوری اینقد دافین؟ 😕🤔 من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم🤕🤐😒😖😞🙁🤧.     واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند😔😔.  من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄🤕😔

مطمعنأخیلی چیززاراجب هم جنسات فهمیدی که چه کاراکردن حداقل شماانسان باش😑

اللََـــهُّـــمْ اْْرزُقْنْــــأکََـــرْبََــــ❤لْْــا.                         الَلــــهُُمْ عََــجـِِِــلْْ لِِِـوََلــیــکَََ الـــفَََرجْْ❤                 الْــــهُُمّْ صَــلِ عَــلْیْ مُحـــمََّدْوَآلِ مُحَـــمَّدْ❤            وعَجِِـــل فَــرَجَــهُــمْ❤
1396
ببين اسي بنز خريدي بيا اينجا يه دورم بزن ببينيمت 

اونموقع دیگه اینجا نمیاد

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂     دریای جو ساحل ندارد😏       اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ    🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁.شماها چطوری اینقد دافین؟ 😕🤔 من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم🤕🤐😒😖😞🙁🤧.     واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند😔😔.  من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه🙄🤕😔

ی چیزی کسی  بهت پیشنهاد داد بیای اینجا؟چجوری اینجاروپیداکردی؟چرا جایی دیگه نرفتی اینجا چی داشت ک بقیه جاهانداشت😶

موفق باشی پسر خوب معلومه ک عاقلی اول باید ی حداقل سرمایه داشته باشی ک بتونی کسی ک دوسش داری و تامین کنی...وگرنه عاشق یکی بشی بعد نتونی ی شاخه گل واسه تولدش بخری فک میکنه عشق و علاقت همش حرفه😃 برو ب سلامت

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
1508