2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

ما کی خونه جدید می خریم؟اصلا شرایط زندگی مون بهتر میشه؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2456
عزیزم وظیقه بود امیدوارم ک خدا کمکت کنه و بتونی طعم شادی و ارامش رو بچشی. این خصوصیاتی ک گفتی تا حدو ...

عزيزدلم ممنونتم گلم من تل ندارم عزيزم فقط همينجا ميام درددل ميكنم بلكه كمى اروم شم خداروشكر ك شوهر اون خانم خوب شده بخدا فقط ميگم ان شاءالله هيچ زنى ب درد من تو زندگى گرفتار نشه خيلى سخته زندگى با اينجور مردا و خانواده هاشون😔😔😔😔

من حدودا سه ماه پيش زنگ زدم ب يه حاج اقا مشاوره بود گفت دخترم بشين زندگى كن شوهرت سرش ب سنگ ميخوره بالاخره ميفهمه هيچ كس جز تو واسش نميمونه و قدرتو ميدونه !! ولى هيچ تغييرى نميكنه تازه روز ب روز بى غيرت تر و بى عارتر ميشه😔😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2714
عزیزم چرا به خودکشی فکر میکنی؟یه کم به زندگیت بیشتر توجه کن میبینی که چقدر نعمت داری و قدرشو نمیدونی ...

عزيزم من تو زندگيم همه چى دارم جز دلخوشى!!

وقتى شوهرم جلوى خانوادم لهم ميكنه وقتى نميذاره برم مشاوره وقتى نميذاره داروى اعصاب بخورم وقتى مجبورم ميكنه با خانوادش ب زور رفت و امد كنم و هزاران هزار اخلاق گندى ك داره پس من ب چى دلخوش باشم مگه من ادم نيستم مگه من دل ندارم😔😔😔😔

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
عزيزدلم ممنونتم گلم من تل ندارم عزيزم فقط همينجا ميام درددل ميكنم بلكه كمى اروم شم خداروشكر ك شوهر ا ...

انشالله عزیزم امیدت رو از دست نده . خانوم گل شما باید بیشتر از اینکه بفکر اروم کردن باشی بفکر درمان و راه حل اساسی باشی. دقیقا این اقا هم فهمید ک هیچکس بهتر و وفادارتر از همسرش براش نیست. این کانال راه حل اساسی برای زندگی میده عزیزم تو سروش و ایتا هم کانال داره. اسمش عقل عاشق و عشق عاقل هست . خواهشا بخاطر ارامش خودت و همسرت بفکر درمان باش گلم. شاد و پایدار باشی 

انشالله عزیزم امیدت رو از دست نده . خانوم گل شما باید بیشتر از اینکه بفکر اروم کردن باشی بفکر درمان ...

ممنونم عزيزدلم ايدى كانالشو بده بى زحمت عزيزم الان تل ميريزم دنبالش ميكنم بلكه معجزه اى شه

بله

عزيزم ازت خواهش ميكنم بگو ببينم اميدى هست شوهرم ادم شه يا نه؟؟ خواهشا راستشو بگو اصلا ناراحت نميشم چون ب نامرد بازياش عادت كردم!!!

2706