2733
2734
عنوان

بیاید بگم یچیزیو...😔😔😔

143 بازدید | 7 پست

تک فرزندم . دوست سلام علیکی زیاد دارم ولی متاسفانه دوست صمیمی نه و کلا کسی ک باهاش خیلی راحت باشم هیچکس نیست هیچکس . عمه هام دورن و خالمم تازگیا بهم ثابت شد اونم ..... درد من مامانمه . مهربونه کاریه یعنی مثلا عملی دلسوزمه بچمو گاهی نگه میداره ... بخوابم روم پتو میندازه وووو ولی اصلا اصلا باهام خوب رفتار نمیکنه بخدا ی مامان جان ی دخترم بهم نمیگه ... ی کلمه ی کلمه خدا شاهده قشنگ حرف نمیزنه باهام . تیکه طعنه بد رفتاری .شوهرمم حتی میگه گاهی مامانت باهات بد رفتار میکنه . تنها کسم شوعرمه ک اونم از صبح تا شب سرکاره و اونم بالاخره یسری رفتارای بد خاص خودشو داره و اینکه ادم نمیتونه همه چیشو ب شوهرش بگه . میتونه؟خلاصه خیلی وقته عجییییب دلم گرفته . عجیییییب خیلی بخدا تنهام .

چقد اين متن اشناس

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مامانم باهام خیلی خوبه خیلیییی

ولی منم تنهام تنهاترازهرچی فکرشو کنی

شوهرم صبح میره تاشب شب شام میخوره دوباره میره تانصف شب

نصف شبم بنده خداانقدخستس که اومده نیومده خوابش میگیره

خیلی تنهام خیلی

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2738