2726

سلام دوستان عزیز

راستش گفتم بیاین چون یه تصمیمی گرفتم و قبلش خواستم نظرسنجی کنم که چند نفر موافقن

همون طور که میبینید یه مدتیه که نی نی سایت برخلاف گذشته دیگه خیلی کم تاپیک پرمحتوا داره قدیما  وقتی میومدم سایت همه تاپیک ها مفید و پرمحتوا بود( در زمینه های مختلف )

اما الان متاسفانه تاپیک های خاله زنکی(مادرشوهر،خواهرشوهرو جاری،خیانتو فلان ...)یا تاپیک های سرکاری و دروغ و کلا از این دست تاپیک ها خیلی زیاد شده

من پیش خودم گفتم خب هرکس باید از خودش شروع کنه و به جای این جور چیزها  یه سری اطلاعات بهتر و مفید تری (در هرزمینه ای،علمی فرهنگی ،اقتصادی‌..)رو با بقیه به اشتراک بزاره و با هم درموردشون تبادل نظر کنیم و اینطور نی نی سایت مثل قدیما میشه

حالا من به شخصه تصمیم گرفتم در زمینه کتاب و کتاب خوانی تاپیک بزنم

خودم عاشق مطالعه هستم و زیاد کتاب میخونم هرچند ادم هرچه قدر  کتاب بخونه بازم کمه

اما گفتم بیام درمورد کتاب هایی که خوندم یا دارم میخونم هر زمانی که وقتشو داشتم تاپیک بزنم و به صورت جامع هربار در  مورد یه کتاب توضیح بدم

میدونم که اینجور تاپیک ها زیاد طرفدار نداره بازدید کمی هم میخوره ولی من برای اونایی که مثل خودم علاقه مند هستن این تاپیک ها رو میزنم حتی اگه یه نفرم ازش استفاده کنه برام باارزشه

حالا میخواستم ببینم که ایا اصلا کسی موافق هست یا نه

پس لطفا توی نظرسنجیم شرکت کنید تا بدونم چند درصد علاقه مند هستن ممنونم که وقت گذاشتین برام ❤

تعداد رای : 33
نظرسنجی
بله موافقم و ازش استقبال میکنم
27
81%
خیر اصلا از این مورد تاپیک ها خوشم نمیاد برام سرگرم کننده نیست
6
18%
زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شرکت میکنم 

میخوام کتاب هایی ک از نظر شما خوبه رو منم مطالعه کنم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2728
من شرکت میکنم  میخوام کتاب هایی ک از نظر شما خوبه رو منم مطالعه کنم

خیلی خوشحال شدم عزیزم تو تاپیک بعدیم اولین کتابو معرفی میکنم امیدوارم که دوست داشته باشید 

استارتر عزیزم  ..دقیقا معنی امضای چی هست؟ منظور از خالی هستید چیه؟اخلاق نداشتن؟جنم نداشتن؟

گلم این یه بخشی از دیالوگ شازده کوچولو و روباه در کتاب شازده کوچولو هستش 

در واقع معنیش اینه که ادما ظاهرشون زیبا ست حرفای قشنگی میزنن و مجذوب کننده هستن اما در باطن خلاف اون چیزین که نشون میدن درونشون خالی از انسانیت و زیباییه ..

خالی از اونچیزیه که نشونش میدن..

اگر کتابش رو مطالعه کنید بهتر متوجه میشید ❤

2706