2726

من دردای دیگه م دارم ولی بی پولی خیلی اذیتم میکنه اگه پول داشته باشم بقیه ی چیزرو فراموش میکنم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

من الان یخچالم خالی روز  ۴ ماه بعد حقوق میگیره موندم چی درست کنم نا اون موقع

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ریشه تمام مشکلاتم پول،اگ پول داشتم غربتومجبورنبودم تحمل کنم یه خونه پیش خانوادم میخریدم،الان مستاجرن ...

منم مستاجرم. بچه هم ندارم. امروز رفتم خرید. همش خرتو پرت خریدم نه گوشت نه برنج نه روغن هیچکدوم نخریدم شد 400

اخه چرا این همه گرونی

اوووووفر حقوقتون زیاده یا کم؟ بچه داری؟ 

دوقلو دارم ۹ ماهشونه ۲ تومنه که یک صدش میره برا وام

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
منم مستاجرم. بچه هم ندارم. امروز رفتم خرید. همش خرتو پرت خریدم نه گوشت نه برنج نه روغن هیچکدوم نخرید ...

همینه،تاکی غربت بکشم تاپول جمع کنیم،اونم که بااین اوضاع جمع نمیشه،،من حاظربودم خونه داشتم غربت نبودم دیگ هیچی نمیخاستم اصلانمیخوردم نمیپوشیدم،غربت بیچارم کرده 

تنهاییوغربت😔😔
شوهر داری.؟ 

اره اونم یه دردمه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2706