2737
2734

با اینکارا هیچی درست نمیشه بذار یکم اوضاع اروم شه برو باهاش حرف بزن بذار ببینه پشیمونی . خودکشی کنی چی میشه مثلا 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ای بابا....خب برو سراغ بچه....دیگه حالا هر کارم کردی حق ندارن که مادر بودنت رو انکار کنن که....چند س ...

شرایط بچه اوردنو ندارم

خودمم دارن از خونه بیرونم میکنن خانوادم

اینجا همش دعوا و فحش و کتک بچمو کجا بیارم اخه؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢

شرایط بچه اوردنو ندارم خودمم دارن از خونه بیرونم میکنن خانوادم اینجا همش دعوا و فحش و کتک بچمو کجا ...

چت ها خیلی نافرم بوده؟الان شکایت کردی که چی؟بهر حال نه تو منکر پیام دادن شدی نه اون پسره....شوهرت چی میگه....اعصابم خورد شد برات

چت ها خیلی نافرم بوده؟الان شکایت کردی که چی؟بهر حال نه تو منکر پیام دادن شدی نه اون پسره....شوهرت چی ...

چت ها معمولی بوده

ولی شوهرم قبول نمیکنه میگه طلاق 

شکایت کردم که اون پسره احمق ابروریزی کرده تهمت و دروغ و...زده بهمون شکاین نداره؟؟؟؟؟

چت ها معمولی بوده ولی شوهرم قبول نمیکنه میگه طلاق  شکایت کردم که اون پسره احمق ابروریزی کرده ...

ای بابا...چرا الان متوجه شدم خوب کاری کردی...توکل بخدا برات دعا میکنم حل بشه مشکلت...دلم مال بچه میسوزه

خب چرا با ی پسر دیگه حرفیدی دلیلش جیه

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2706