2737
2734
عنوان

منواینهمه خوشبختی محاله

137 بازدید | 12 پست

سلوووم بچه ها من با پدرشوهرم خیلی مشکل دارم تو تاپیکای قبل گفتم ۴ماه بود باهاش قهربودم🤕بعدامروز که رفته بودم دانشگاه حالم بدشدحراست میخاست زنگ بزنه اسنپ بیاد که نذاشتم وزنگ زدم شوهرم که سرکار بود گفتم خودتو برسون حالم بده 

شوهرمم زنگیده بود پدرشوهرم😳یهو دیدم پدرشوهرم دم دانشگاهه هنگ بودم، دیگه هیچی اومد منو سوار ماشین کرد تو کل مسیرم دستشو گذاشته بود رو دست من😂😂پوکیده بودم ینی بعدم کلی مهربون شده بود هی اصرار که ببرمت دکتر نداشتم گفتم میرم خونه توراهم واسم چندتا ابمیوه گرفت که بیارم خونه

این بود داستان خوب امروز😂

پایان

پدر شوهره چیزی زده بوده لابد😳😉

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدر شوهر خوب نعمته. خدا برات حفظش کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738