2726
عنوان

کیا یوگا میرن

4662 بازدید | 15 پست

تاثیرشو بر روح و جسمتون دیدین؟

بگین چطوری 

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از 15 سالگیم پاور یوگا کار کردم 

بدنت فوق العاده انعطاف پذیر میشه 

احساس سبکی میکنی بعدش 

و به خاطر اینکه روی ماهیچه های ریز کار میکنه بدنت به شدت قوی و پر زور میشه ولی عضله ای که معلوم بشه و ببینی رو نمیزنی 

من قبلا میرفتم عالی بود دوباره خدا بخواد میرم

از چه نظر عالی بود؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
من از 15 سالگیم پاور یوگا کار کردم  بدنت فوق العاده انعطاف پذیر میشه  احساس سبکی میکنی ب ...

چه خوبه

پاور یوگا با خود یوگا فرق میکنه؟

اتفاقا من خیلی سریع کمر درد میشم خیلی زود مچم درد میگیره چیز سنگین بردارم و....

ینی با اینکه تپلم قدم ۱۵۹ وزنم ۶۰ ولی ضعیفم از بنیه

راستی‌ لاغرم میکنه؟

چه خوبه پاور یوگا با خود یوگا فرق میکنه؟ اتفاقا من خیلی سریع کمر درد میشم خیلی زود مچم درد میگیره ...

یوگای معمولی بیشتر مدیتیشنه ریلکس میکنین خودتونو با سکوت و شل کردن عضلات 

پاور یوگا حرکات به شدت شخت و پیچیدست که عین یه مار باید بتونی خودتو پیچ بدی 

چه خوبه پاور یوگا با خود یوگا فرق میکنه؟ اتفاقا من خیلی سریع کمر درد میشم خیلی زود مچم درد میگیره ...

فعالیت و ورزش باعث کاهش وزن میشه در کنارش غذا به اندازه نیاز 

قبل هر کاهش وزنی کاهش وزن فکری داشته باش 

ارامش کامل داشته باش 

وزنت متناسبه اضافه نداری 

ولی درکت میکنم عاشق ایده ال بودنی که خیلیم خوبه 

پس هدفتو دنبال کن 

یه چی دیگه اینکه یوگا تنفس درستو بهت یاد میده اینکه در عین حال که داری یه حرکتی رو انجام میده تنفست کامل و صحیح باشه 

تنفس درست خیلی روی موتابولیسم تاثیر داره خییلی 

یوگای معمولی بیشتر مدیتیشنه ریلکس میکنین خودتونو با سکوت و شل کردن عضلات  پاور یوگا حرکات به ش ...

الان بنظرت کدوم برای من بهتره؟😍

پاور یوگا تو باشگاه های مخصوصی هست؟ چون تا حالا به گوشم نخورده

الان بنظرت کدوم برای من بهتره؟😍 پاور یوگا تو باشگاه های مخصوصی هست؟ چون تا حالا به گوشم نخورده

نه همین کلاسای معمولیه یوگا 

ولی خیلی دقت کن چون خیلیا الکی میان میگن مربی یوگاییم ولی دورشو نگذروندن و مدرکشو ندارن 

من پیش خانومی و اقایی میرفتم که کارشون مربی گری یوگا بود و خودشون مکانی برای اموزش داشتن تو باشگاه نبود 

2706