2733
2734
عنوان

تغییر کار

131 بازدید | 34 پست

چطوری به صاحبکارم بگم نمیام؟؟؟ نیرو زود نمییگرننن چون حقوق کم میدننن منم خاستم موقت برم اون کار کنم ولی الان داره یکسال میشه میخام برم سراغ یه کار دگگ شما باشید چطوری نمیرید دگگ میگید بهممم ؟؟ رودرواسسی امم دارمم چی بگممم ک تو منگنه نزاره منو  و نخاممم برممم

بگو کار دولتی پیدا کردم

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بگو  اقای ایکس

دچار یک مشکلاتی شدم

ی درخواستی دارم

اگربراتون مقدور حقوقمو زیاد کنید

اگر گفت نه

بگید من کنار این شغل دنبال شݟل دیگه میگروم تا شما جایگزین پیدا کنید

یکمم چهرتو ناراحت نشون بده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2728
برو بگو  اقای ایکس دچار یک مشکلاتی شدم ی درخواستی دارم اگربراتون مقدور حقوقمو زیاد کنید ...

الان من تو دیوار یه اگهی خوب دیدم قشنگ بغل خونمون ۳ روز در هفته همش میشههه حقوقشم ۱۷۰۰ بعد اینجا من میرم ۵ ساعت روزی ولی تعطیلات هستم جمعه هستم ۱ تومن اونوقت  نمیصرفه دگ برام بیمه ام ندارم ولی اینجا جدید دیدم کهه حقوقش خیلی خوب بود میخام فردا قبل سرکارم برم حرف بزنمممم موندم اگه گفتن بیا چیکار کنم اونوقت 

2738

من معتقدم هیچ چیزی بهتر از راستگویی نیست،بنابراین اگه راستشوبگی ورودربایستی روکناربزاری،بهترین کار ممکن رو انجام دادی،چون اگه دروغ بگی،شایدبعدمجبوربشی یه دروغ دیگه بگی و....

خیلی قوی ومحکم وبدون رودربایستی خواستت روبگو،وتمام

الان من تو دیوار یه اگهی خوب دیدم قشنگ بغل خونمون ۳ روز در هفته همش میشههه حقوقشم ۱۷۰۰ بعد اینجا من ...

عزیزم شما اول برو محیط بسنج صاحب کارو ببین بعد  تصمیم بگیر

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من معتقدم هیچ چیزی بهتر از راستگویی نیست،بنابراین اگه راستشوبگی ورودربایستی روکناربزاری،بهترین کار م ...

اخهههههه نمیتونم بگم کار جدید پیدا کردمممممم کهههه فردا میخام برم یه جا صحبت کنم اگه بهم اوکی دادن بیا میخام برم دگ و باید فوسماژور بهشون بگم نمیام اخه اینا حقوق کم میدننن کسی ام نمیاد ب زور نیرو میگیرن مزایا ام ک هیچی نداره 

اینجایی که کار میکنی سفته دادی?

من معتقدم هیچ چیزی بهتر از راستگویی نیست،بنابراین اگه راستشوبگی ورودربایستی روکناربزاری،بهترین کار م ...

بعدممم بگم کار جدید پیدا کردممممم که میگ زودتر میگفتی

اینجایی که کار میکنی سفته دادی?

نههههه ندادممم همه کارشونم رو دست منه  من به دیروز فامیلمون فوت کرد نرفت بودم لنگ میزدن یه جدیدم نیرو تاورده ولی حواس پرت کار یاد نگرفته

2706