2726

هفت تا قلاب رو بشکن

تو دوتا لیوان اب بجوشون

یه لیوان شب یه لیوان صبح تا یکهفته

بعد هرشب یه لیوان بمدت ۷۰ روز

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

هر سری ۵ یا ۶ عدد خرنوب بشکن و دانه هاشو دربیار و بعدش دانه ها اسیاب کن توی قابلمه کوچیک دو لیوان اب بریز بزار بجوشه وقتی که جوشید دانه های اسیاب شده رو بریز توش سرشم بزار تا با حرارت ملایم به مدت ۵ دقیقه بجوشه بعد ۵ دقیقه زیرشو خاموش کن بزار در همون حالت نیم ساعت استراحت کنه بعد نیم ساعت از صافی رد کن و به دو قسمت تقسیم کن یه قسمتشو شب قبل خواب بخوره و یه قسمتشو صبح ناشتا بخوره این کارو به مدت ۵۰ رو انجام بدید  منم مشکل داره ما هم دو هفته است شروع کزدیم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قلاب يعني چي؟؟؟🤔🤔🤔

🤣🤣🤣

اشتباه نوشتم

قلاف

بری بخری متوجه میشی

شبیه باقالاس که خیییلی سفته

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
عزيزم خريديم ولي هركدومش بلنديش اندازه كف دسته.يعمي هر دفعه هفت تا از اون بلندا بريزم؟؟زيادنيست؟

من هفت تا میریختم

بعد ۵دیقه میجوشید. ۲۰دیقه تو ظرف با در بسته میموند

بعد از ابکش رد میکردم و استفاده میکرد

خیلیم تاثیر داشت 

ببخشيد هسته هاي توش جدا نميكردي؟همه رو باهم ميجوشوندي؟

نه جدا نمیکردم

من این دستور رو از نت گرفتم

از یه طب سنتی که سالها کارش این بوده