2733
2734

عزیزای دل یکی از دوستانم الان پیام دادن که بعلت غوطه ورشدن‌در گرهها و مشکلات زندگی خیلی حالشون بده و کم آوردن  طوری که دیگه نای ادامه زندگی ندارن و از اونجایی که به قلب پاک و مهربونتون خیلی معتقده تاپیک زدم که عاجزانه خواهش کنم دعاش کنین که معجزه وار حاجتروا و دلشاد بشه

امیدوارم بحق سوز دل حضرت زینب هزاران برابر انعکاس نیت خیرتون شامل حالتون بشه

همیشه شرمنده محبتتاتونم

خدایا شکرت❤️

ایشالا که حاجت روا بشه 🙏🙏🙏

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برای رفع گرفتاریهاشون ایع الکرسی میخونم

شما هم دعا کن منم به حاجتم برسم خیلی این روزا محتاج دعای همتونم 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
من برای رفع گرفتاریهاشون ایع الکرسی میخونم شما هم دعا کن منم به حاجتم برسم خیلی این روزا محتاج دعای ...

یک دنیا ممنون عزیزم

امیدوارم دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون هر چه سریعتر باز کنه الهی آمین

خدایا شکرت❤️
2738
@آنیتاآنیتا     @بهنیارگل     @یااااااس     @فرانک20   ...

عزیزم 20 تا صلوات براشون میفرستم،ان شالله به زودی زود گره از مشکلشون باشه الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2706