1464
1411
عنوان

چرا بعضیا رفتار درست رو بلد نیستن

139 بازدید | 23 پست

من یکبار تو عقد جدا شدم مثلا میبینی مراسمی هست روضه ای هست چند تا قطره اشک میاد اطرافیان میگن نچ خدا یه بخت خوب نصیبت کنه در حالی که اصلا من بخاطر ازدواج گریه نمیکردم😐آخه ازدواج گریه داره؟بخدا حدی که اونا به فکر ازدواج منن من خودم  نیستم😐

اصلا در قید و بند ازدواج نیستم به همه هم غیر مستقیم گفتم ولی نمیدونم چشونه

دیروز یکی از اقوام میگه منکه حاجت دلمو گرفتم ان شاءالله تو بگیری گفتم نه من فعلا ازون حاجت هایی که گفتی نمیخوام بگیرم

اعصاب آدمو خرد میکنن انگار من همه چی رو زندگی رو ول کردم نشتستم دست به دعا برای ازدواج

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد/زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

خب تو مراسما گریه نکن😅 دهن مردمو نمیشه بست

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
خب حساسی گفت حاجتت و بگیری مگه هر حاجتی ازدواجه🐀😐

آره اون فردی که این حرفو گفت منظورش ازدواج بود چون قبلا هم مدام بهم میگفت😣

1432
شاید تو به خودت میگیری.بعد برات دعا میکنن اینکه بدنیست☺

دیگه مستقیم میگن چطور به خودم نگیرم☹

1403
بابا گریه م میاد چیکار کنم پس😂

😁😁😁😁

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)

من هر جا برم اگه یه بچه رو بغل کنم یا صداش بزنم،همه میگن انشالله خدا به تو هم بچه میده😐😂

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
دور از جونت ابله تشریف دارند من و همسرم تا یه بچه میبینیم کلی ذوق میکنیم بعد میگم اخی الهی خدا بهتون ...

اره انگار فصدل روابط مردمن به شما چه که خدا کی بچه بده به کسی انگار برا خدا هم تعیین تکلیف میکنن

ماهم همین مشکل را داشتیم الان هم که بچه اومده انگار مثلا مشکلی بوده همش میگن خدا را شکر خدا بهتون داد انگارپیش خدا بودند میدونستن خدا نمیخواسته بده

تازه قبلا به مامیگفتن یهبچه بیار تا دیر نشده یه وقت نخواهی بری ای وی اف انگار ما میخواهیم بریم پ ...

امان امان از دست اطرافیان

1508