2726
عنوان

عاقا میخوام یه اعتراف مسخره کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 36 پست
اطراف من ادمای حسود زیاد اما به نظرم من زیاد سطح بالا نیستم واقع اونا پایین اند.ی همسایه داشتم روز اۏلی که دیدمش ده بار اومد دم خونم گدایی بعد که راهش دادم بشینه تا چایی براش بریزم ݓو فلاسکش خونمو دید حسادت شروع شد دید به درخواست گداییش پاسخ منفی میدم و در خونم رو گارد کشیدم نیاد زنگ بزنه هروقت منو میدید پاچمو میگرفت یعنی هزار رحمت به سگ های شهرمون که انقدر سر به زیر و مظلومند و کاری به کسی ندارند،خلاصه بعد مدت مدیدی قراردادش تموم شد رفت ی جا دیگه اجاره کرد اما حسابی منو خون به جیگر کرد امیدوارم همین  امشب  بره پیش خلیفه اولش.
خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گدایی؟؟؟ خلیفه اول ؟ هان ؟

گدایی یعنی درخواست چیزایی میکنه مثلا نون چایی پنیر بیسکویت  جارو

خلیفه اول سنی ها ابوبکر ملعون

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2728
چه خوب از کجا میفهمی ک یکی بهت حسودی میکنه

یه دوست داشتم خیلی تابلو بود ، چندبارم زیراب منو پیش همسرم زده بود الانم که ارتباطمو باش قطع کردم از همه میپرسه چیکار کردم و پیگیرمه

تنها شخصی که به من حسودی میکنه اونه