2737
2734
عنوان

رمزیکبار مصرف یا رمز پویا چطوریه

6761 بازدید | 38 پست

سلام میخوام برای کارتم رمزپویا فعال کنم کسی فعال کرده چطوریه 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

واسه من پیامک اومده رمز یکبار مصرف انتخاب کنید

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه از مدیر💜 عزیزا توروخدا توروخدا وارد لینک زیر شین و این تاپیک و گذارش کنین بدبخت کرده مارو ...

میدونی ک ممنوعه تو تاپیک بقیه لینک بزاری 😒😒😒

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2728
بله می‌دونم ولی چیکار کنم آخه مجبورم

دفعه بعد ک مسدوددبشی مجبور نیستی 

تاپیک نی یار ۵بخون 

باید جداگانه تاپیک بزنی 

2738
خودتون بردید بانک فعال کردید کار باهاش راحته

نه هنوز نرفتم فعال نکردم نمیدونم واسه چی هس حالا

من فعال کردم چند ماه پیش ولی خیلی دردسر داشت رفتم غیرفعال کردم 

دردسرش چی بود اخه میگن کلاه برداری زیاد شده باید فعال کرد

من شنیدم از دی ماه اجباریه خودم هنوز اقدام نکردم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
نه هنوز نرفتم فعال نکردم نمیدونم واسه چی هس حالا

ب جای رمز دوم رمز یکبار مصرف میدن بخاطر کارهاو خریدهای اینترنتی ک کاملا امن انجام بشه میگن هکر ها اکثر کارت هارو هک میکنن و اطلاعاتشون ک شامل رمز دوم وتاریخ انقضا وسی وی وی تو میشه برمیدارن کارتو خالی میکنن

من شنیدم از دی ماه اجباریه خودم هنوز اقدام نکردم

اجباری ک نیس فکر نکنم من هنوز دارم با رمز دوم های قبلیم کار میکنم انقد خطر سو استفاده از کارت بانکی هایی ک رمز دوم دارن زیاد شده برای خودم سوال پیش اومد این رمز یکبار مصرف یا پویا چیه چطور فعال میکنن و کار باهاش چطوریه دردسر داره نداره 

خودتون بردید بانک فعال کردید کار باهاش راحته

نه رفتم عابر بانک تو قسمت تغییر رمز بود نوشته بود فعال کردم رمز پویابعد نرم افزارشم از سایت بانک دانلود کرده بودم همراز بود اسمش ولی کلا بده   اون رمزه کلا یک دقیقه فرصت استفاده داره مثلا بخوای خرید کنی تا مشخصات کارتو وارد کنی و به رمز دوم برسی زمانش تموم شده و غیر فعال شده دوباره باید بگیری 

2706