2737
2734

ناخواسته نه ولی دو بار تجربه از دست دادن جنین داشتم که یک بارش خیلی سخت بود

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینجا که اکثرا میگن نه😬

شمشیرم از روو میبندن.

اصلا هم مهم نیست که تو خرج خودشون مونده باشن حتی پول غذای مفید برای جنین رو نداشته باشن حتی پول زایمان و پوشک و.....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2738

من یه بچه کوچیک داشتم بعدش یه بارداری ناخواسته داشتم که به هزارو یک دلیل که خودم داشتم سقط کردم. خیلی وقتا عذاب وجدان میگیرم و اذیت میشم. خدا خودش ببخشه

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
اینجا که اکثرا میگن نه😬 شمشیرم از روو میبندن. اصلا هم مهم نیست که تو خرج خودشون مونده باشن حتی ...

جبهه گیری اینجا به خاطر اینه که تا وقتی کاندوم هست که میشه جلوگیری کرد چرا باید جون یک بچه رو گرفت. اگر دقت کنین همه میگن جلوگیریتون چطور بود که باردار شدید. وگرنه سقط جنین جز به خود مادر به کسی لطمه نمیزنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
من یه بچه کوچیک داشتم بعدش یه بارداری ناخواسته داشتم که به هزارو یک دلیل که خودم داشتم سقط کردم. خیل ...

منم همش میگم اگ خدای نکرده حامله شم سقط کنم چون بچه نمیخوام ولی انشالله حامله نشم😣😥

مامی بهار و بهراد  

عزیزم من دوبار سقط داشتم ولی بارداریم مشکل داشت یکیش خودش سقط شد یکیشم به هزار بدبختی و کورتاژ.امیدوارم هر تصمیمی میگیرین بهترین باشه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706