2737
2734
عنوان

روش پیشگیری +18

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 122 پست
کاندوم ۲ ساله هیچی نمیشه نترس  . چک کنید اگه سوراخ باشه ک مشخصه

شوهرم زیاد دوس نداره کاندوم. اکثرا یهویی چیز میکنه ک مثلا بگه یادم رفت😶😶😶😶

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم زیاد دوس نداره کاندوم. اکثرا یهویی چیز میکنه ک مثلا بگه یادم رفت😶😶😶😶

حالا ما بچه دار نميشيم، استرس حاملگي ندارم

ولي همش عفونت ميگيرم

چرا خوبهاش مال مردهاست!! حرف هم بزني ميشي بده  

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
اصلا طبیعی روش پیشگیری نیست. شانس میارین حامله نمیشین وگرنه که اصلا روش مطمعنی نیست.

6 ساله فعلا شانس اوردم  

نه بابا طبیعی هم خیلی کارسازه اکثر کسایی که دیدم ناخواسته حامله شدن قرص و کاندم بودن تو همین نی نی سایت  هم اکثر تاپیک های بارداری ناخواسته دیدم با قرص بودن

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2728
آخه اینقدری ک میگن پیش آب حامله میکنه آدم می‌ترسه والا. من تا دو روز پریودم عقب میوفته استرس وحشتناک ...

چی بگم من 6 ساله حامله نشدم با طبیعی

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
حالا ما بچه دار نميشيم، استرس حاملگي ندارم ولي همش عفونت ميگيرم چرا خوبهاش مال مردهاست!! حرف هم بز ...

وای عفونت از هرچیز دیگه ای بدتره. من ک کلی غر میزنم. اکثرا هم وقتی پریود میشم دست ب سیاه سفید نمیزنم😁😁

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

ما بطور طبیعی و مصنوعی و .... هیچ نوع پیش گیری نمیکنیم نه با پیش اب و نه با سطل اب هم باردار نمیشم😑

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
چی بگم من 6 ساله حامله نشدم با طبیعی

وای چ دلی داری 6سال 😬😬😬

2738
ما بطور طبیعی و مصنوعی و .... هیچ نوع پیش گیری نمیکنیم نه با پیش اب و نه با سطل اب هم باردار نمیشم😑

😂😂😂چ شانسی داری پس. من دکتر بهم گفت رحمت آماده ی آمادست خیلی مراقب باش. منو بدجور ترس داد

وای چ دلی داری 6سال 😬😬😬

از چه نظر؟... اینکه استرس نمیگیرم برا بارداری؟؟؟

یا اینکه شش سال بچه نخواستیم؟

حب طبیعی جلوگیری کن منم دوساله طبیعیم

خیلی میترسم. شبا کابوس میبینم حامله م. تموم کارامو گذاشتم کنار بچه داری میخوام بکنم 😐

2706