2410
2553
عنوان

روش پیشگیری +18

1855 بازدید | 122 پست

دوستان یه روش پیشگیری بی دردسر و بدون عوارض پیشنهاد بدین. من با کاندوم پیشگیری میکنم ولی بازم انقدر استرس حاملگی دارم ک شبا کابوس میبینم حامله م. قرص هم نمی‌خورم چون هم چاقم کرد هم هورمونام بهم ریخت

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

طبیعی به نظرم بی ضررترینه حداقل هورمونی وارد بدنت نمیشه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ایودی

شنیدم خیلی عوارض داره لکه بینی داره و خیلیا با وجود ایودی حامله شدن

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

من ایودی هم بزارم  پریودم زیاده تاثیر نداره میاد پایین 

😞

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

طبیعی پنج ساله

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2714
طبیعی به نظرم بی ضررترینه حداقل هورمونی وارد بدنت نمیشه

آخه اینقدری ک میگن پیش آب حامله میکنه آدم می‌ترسه والا. من تا دو روز پریودم عقب میوفته استرس وحشتناک میگیرم

چرا هر چی مشکله مال زنهاست 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
بچه ها قرص بده من طبیعی جلوگیری میکردم برای مرتبی پریود دکتر قرص بهم داده

برای بعضیا خوبه. من پریودم منظم بود خوردم دیگه پریود ام منظم نیس😣

چرا هر چی مشکله مال زنهاست 

نمیدونم والا بخدا😓😓😓😓

2706