2733
2734
عنوان

🌼🍃 ختم 40 روز سوره مزمل 🍃🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 5610 بازدید | 757 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙏التماس دعا....تلاوت شد

استارتر عزیز شاید من هر روز نتونم خبر بدم چون نتم داره تموم میشه اما مطمئن باشید که میخونم هر روز

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2731

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شاالله همه حاجت روا دوستان 

خوندم التماس دعا🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹💞💖❤️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
💐💐💐💐💐 بیست و یکم آبان : سوره مزمل هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام ...

سلام عزیزم😘من ومامانم سوره امروزرو به نیت سلامتی تعجیل امام زمان خوندیم.الهی برای همگی قبول باشه.🙏🌹

خدا با منه و برای من کافیه  

به نيت سلامتى و تعجيل آقا امام زمان(عج) خوندم.ان شاالله امام زمان(عج) ياور و دستگير همه ى مسلمانان باشند.❤️💜💛

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان خوندم😍😍😍

انشالله زیر سایه بزرگوارشون همه حاجت روا بشیم🌹

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706