2737
2739
عنوان

🌼🍃 ختم 40 روز سوره مزمل 🍃🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 5610 بازدید | 757 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🙏التماس دعا....تلاوت شد

استارتر عزیز شاید من هر روز نتونم خبر بدم چون نتم داره تموم میشه اما مطمئن باشید که میخونم هر روز

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شاالله همه حاجت روا دوستان 

خوندم التماس دعا🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹💞💖❤️

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
💐💐💐💐💐 بیست و یکم آبان : سوره مزمل هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام ...

سلام عزیزم😘من ومامانم سوره امروزرو به نیت سلامتی تعجیل امام زمان خوندیم.الهی برای همگی قبول باشه.🙏🌹

خدا با منه و برای من کافیه  

به نيت سلامتى و تعجيل آقا امام زمان(عج) خوندم.ان شاالله امام زمان(عج) ياور و دستگير همه ى مسلمانان باشند.❤️💜💛

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان خوندم😍😍😍

انشالله زیر سایه بزرگوارشون همه حاجت روا بشیم🌹

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706