1464
1411
عنوان

🌼🍃 ختم 40 روز سوره مزمل 🍃🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 2996 بازدید | 521 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

سلام

به نیت سلامتی و تعجیل در فرج صاحب الامر عج خوانده شد❤❤❤

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با ذخیره تخمدان دو دهم و فقط و فقط با لطف خداوند متعال و بدون مصرف هیچ گونه دارو (گیاهی و یا شیمیایی) و به طور طبیعی باردار شدم.

مم ابن نیتو نکردم خوندم🤕

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
1473

💐💐💐💐💐

بیست و دوم آبان : @آنا90    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
برامنم دعا کنید 

ان شاءالله خداوند حاجت دلت رو بده و سلامت و در آرامش باشی الهی آمین🙏⁦♥️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
1334

به نیت @آنا90   عزیز خونده شد انشاالله که حاجت روا و عاقبت بخیر بشید💕

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مریم هستم. تیکر رسیدن به آرزوییه که همه زندگیمه. تیکر رسیدن به چیزیه که دارم به خاطرش ذره ذره آب می شم. دوستای قشنگم خوااااهش می کنم اگه امضامو می بینین برام دعا کنید حتی یک صلوات. حال دلم خوب نیست. خدا دعای بنده هاش در حق دیگران رو محاله مستجاب نکنه. برام دعا کنید که دلم خیلییییی شکسته. به امید روزی که بیام اینجا تاپیک بزنم بگم آروم شدم... دوستتون دارم💙 و از ته قلبم براتون خواستار آرامشم💙/ ممنون میشم اگه تاپیک دعا یا ختم بود صدام کنید💙 اگر نبودم خواهش میکنم منشنم کنید که بقیه برای حل مشکلم دعا کنن💙/ خدایا به حق پنج تن، به حق قرآنت، به حق عصر، شمس و قمری که بهشون قسم خوردی، دستمو بگیر... خدایا می دونم ۱۵ دی همه چی تمومه و اون حاجتی که میخوام رو گرفتم... می دونم اون روز از خوشحالی می افتم به سجده... الهی امیدم فقط تویی... کمکم کن... و ببخشم می دونم همه این دردا بخاطر گناه خودمه...💙

من خوندم آنا۹۰ جون انشاالله هرچه زودتر حاجتت برآورده بشه عزیزم

التماس دعا دوستان

✍روز قیـامت. . .نیکے هایت را به محبوب ترین فرد زندگیت نخواهی داد. اما مجبور می‌شوی آنها را به کسی دهی که از او متنفر بودی چون💥غیبتـش را کردی.‌💠 

خوندم عزیزم 

@آنا90   ان شاالله حاجت رواشی🍀🌹🌹🙏💕💖💞❤️ 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                خواهم رسید به آنکه بایدبرسم💙💙♎♾️♑.            خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                       درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳

@آنا90‍ جان عزیزم حاجت روا بشی .. به نیتت تلاوت شد.....

التماس دعا🙏

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1474
1508