2737
2734
عزیزم خدا مامانتو واست حفظ کنه.خداروشکر مامانمونو داریم 

بخدا بدونی انقدر وابسته پدرم بودم الان فقط مادرم دارم ................شب ها کارم گریه است روزا غصه خوردن ....اخه یه پدر من چقدر مگه جا گرفته بود از دنیا باور ون اگر بگن تمام خواسته هایی که داری یه طرف عمر دو روزه به پدرت یه طرف قسم میخورم برا اون دو روز همه چی میزارم کنار .......دستاش میخوام بگیرم باز ...

باور کنید میدونم اما فکر اینکه بدون پدرم زندگی کنم خیلی برام سخته انقد وابستش بودم میگم اخه چجوری بخ ...

میدونم سخته و البته زمان بره...

ولی اگر اطلاعاتت رو راجع به مرگ بالاببری و حقیقتش رو بهتر درک کنی خیلی راحت تر میتونی بپذیری و اینکه هنوز هم باید برای پدر مهربونت خیلی کارها بکنی، خیلی بیشتر از قبل، و او هم نیاز به این هدیه های تو داره و ازش خوشحال میشه و دعات میکنه و تو همچنان به دعای او و حمایت معنویش که هرگز تموم نمیشه احتیاج داری(درحالی که شکل زندگیش تغییر کرده و این نفس کشیدن یا زندگی مادی که شمامیگی براش دیگه جایگاه ارزشی نداره...)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه،آدم هیچ وقت فکرشم نمیکنه الان که داره میبینه این دیدار آخره😭

باور کنید با پاهای خودش رفت بیمارستان من بدبختم اونجا بودم میگفتم خوب میشه عکس نشونش میدم از کجا میدونستم دیگه پدری ندارم که شب ها بشینیم حرف بزنیم مثل کوه باشه باور کنید انگار کوه از پشتم رفته 

2731
میدونم سخته و البته زمان بره... ولی اگر اطلاعاتت رو راجع به مرگ بالاببری و حقیقتش رو بهتر درک کنی خ ...

من کلی کلی مطلب خوندم از ماهیت مرگ که اغاز دوبارس اما دلتنگی واقعا سخته ...وقتی یاد چهرش میفتم که میخندید ولی تا عمر دارم دیگه خنده پدرم نمیبینم حالم بد میشه

تو این تاپیک هیچکدوم اندازه من حسرت به دل نیستین 

9 سالم بود، دو روز بعد از جشن تکلیفم 

19 ساله ندارمش 

همیشه حسرتش به دلمه

من  اگه تمام دنیا رو زیر و رو کنم، محاله جز تو ارزوکنم❤️همون noshخارجیم
2738
من کلی کلی مطلب خوندم از ماهیت مرگ که اغاز دوبارس اما دلتنگی واقعا سخته ...وقتی یاد چهرش میفتم که می ...

قبول دارم و میتونم بفهمم، حسش رو از نزدیک لمس کردم گرچه پدر خودم نبوده، واقعا سخت و دلتنگ کننده‌س... ولی سعی کن توی دلتنگی متوقف نشی... خدا خودش صبر بده بهت و بتونی توی این موقعیت سخت هم رشد کنی تا موجب شادی پدرت باشی همیشه

2706