2410
2553
خیلییی سخته انقدر دلم میگیره میبینم دخترا با پدرشون حرف میزنن

اره واقعا سخته البته من ی شبه نصفه خانوادمو از دست دادم بابام و داییم و داداش دوقولهام با دو تا خاهرم همه تو ماشین بودن تصادف میکنن و همشون فوت میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من سنی مامانم رفت که بیشترین نیاز بهش رو داشتم توی مدرسه بچه ها راجب مامانشون صحبت میکردن یا مامانشون میومد دنبالشون و قربون صدقشون میرفتن خیلی دلم میگرفت من خیلی تنها بودم و هستم تا یه سنی که حتی برای خرید لباس زیر باید به زن های فامیل التماس میکردم تا بیان همراهم و خیلی بی دفاع شده بودم ....

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️

عزیز دلم مولا علی علیه السلام صاحبان عزایی را در مرگ عزیز خود اینطور تسلیت دادند: «اين امر (مرگ) نه آغازش از شما بوده و نه به شما پايان خواهد يافت. اين دوست شما سابقآ هم گاهى مسافرت مى رفت، اكنون نيز تصور كنيد كه به سفرى رفته است. اگر او از سفر بازگردد چه بهتر و اگر بازنگردد شما به سوى او خواهيد رفت (و يكديگر را ملاقات خواهيد نمود)»

مرگ طبیعت این دنیاست، من و شما هم دیر یازود به اونها ملحق میشیم، پس بیتاب نباش که این دوری مقطعیه. ولی مهم اینه که چطور میریم و کجا میریم

2714
جای خالیشون واقعا اذیت کنندس انقد میشینم غصه میخورم همش میاد تو خوابم میبینم زندس

منم هنوز از این خوابا میبینم من خیلی مامانمو دوس داشتم همه چیزم بود اینقد وابسته بودم که حد نداشت مرگش شوک بزرگی بود صبور باش عزیزم زمان میگذره و تو یاد میگیری چطوری کنار بیای قوی باش من و تو خیلی قوی هستیم قوی تر از بقیه ی ادما☺توی قلبت و ذهنت زنده نگهش دار لباس هاشو جمع نکن و هروقت خواستی گریه کن تا خالی بشی

خانما میشه دعا کنید به آرزوهام برسم ؟❤️
عزیز دلم مولا علی علیه السلام صاحبان عزایی را در مرگ عزیز خود اینطور تسلیت دادند:  «اين امر (مر ...

باور کنید میدونم اما فکر اینکه بدون پدرم زندگی کنم خیلی برام سخته انقد وابستش بودم میگم اخه چجوری بخندم وقتی پدرم زیر خاکه چجوری بخوام زندگی کنم وقتی عزیزترینم نفس نمیکشه میدونم اون جسمشه ولی من بینهایت دوسش داشتم برام سخته همه چی بدون پدر

خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه😔

من خیلی واسم سخته مرگ‌عزیزان اما متاسفانه باید قبول کنیم که همه یه روزی میرن و ما هم در اون دنیا ملاقاتشون میکنیم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
منم هنوز از این خوابا میبینم من خیلی مامانمو دوس داشتم همه چیزم بود اینقد وابسته بودم که حد نداشت مر ...

خیلی سخته بخدا خیلی سخته ...دیشب خواب دیدم از کما در اومده سالمه فامیلا میان خونمون انقد شاد بودم تو خواب ....لباساش همه هست کاش یه جور دیگه بود دنیا

2706