1542
1480

عزیز دلم مولا علی علیه السلام صاحبان عزایی را در مرگ عزیز خود اینطور تسلیت دادند: «اين امر (مرگ) نه آغازش از شما بوده و نه به شما پايان خواهد يافت. اين دوست شما سابقآ هم گاهى مسافرت مى رفت، اكنون نيز تصور كنيد كه به سفرى رفته است. اگر او از سفر بازگردد چه بهتر و اگر بازنگردد شما به سوى او خواهيد رفت (و يكديگر را ملاقات خواهيد نمود)»

مرگ طبیعت این دنیاست، من و شما هم دیر یازود به اونها ملحق میشیم، پس بیتاب نباش که این دوری مقطعیه. ولی مهم اینه که چطور میریم و کجا میریم

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

جای خالیشون واقعا اذیت کنندس انقد میشینم غصه میخورم همش میاد تو خوابم میبینم زندس

منم هنوز از این خوابا میبینم من خیلی مامانمو دوس داشتم همه چیزم بود اینقد وابسته بودم که حد نداشت مرگش شوک بزرگی بود صبور باش عزیزم زمان میگذره و تو یاد میگیری چطوری کنار بیای قوی باش من و تو خیلی قوی هستیم قوی تر از بقیه ی ادما☺توی قلبت و ذهنت زنده نگهش دار لباس هاشو جمع نکن و هروقت خواستی گریه کن تا خالی بشی

عزیز دلم مولا علی علیه السلام صاحبان عزایی را در مرگ عزیز خود اینطور تسلیت دادند:  «اين امر (مر ...

باور کنید میدونم اما فکر اینکه بدون پدرم زندگی کنم خیلی برام سخته انقد وابستش بودم میگم اخه چجوری بخندم وقتی پدرم زیر خاکه چجوری بخوام زندگی کنم وقتی عزیزترینم نفس نمیکشه میدونم اون جسمشه ولی من بینهایت دوسش داشتم برام سخته همه چی بدون پدر

1546

خدا همه رفتگانتون رو بیامرزه😔

من خیلی واسم سخته مرگ‌عزیزان اما متاسفانه باید قبول کنیم که همه یه روزی میرن و ما هم در اون دنیا ملاقاتشون میکنیم

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
منم هنوز از این خوابا میبینم من خیلی مامانمو دوس داشتم همه چیزم بود اینقد وابسته بودم که حد نداشت مر ...

خیلی سخته بخدا خیلی سخته ...دیشب خواب دیدم از کما در اومده سالمه فامیلا میان خونمون انقد شاد بودم تو خواب ....لباساش همه هست کاش یه جور دیگه بود دنیا

1566
باور کنید میدونم اما فکر اینکه بدون پدرم زندگی کنم خیلی برام سخته انقد وابستش بودم میگم اخه چجوری بخ ...

زمان همه چیزو درست میکنه منم هروقت میخندیدم میگفتم ای خدا مادرم مرده و من میخندم؟؟؟ اگه میتونی خودتو سرگرم کن برو کلاس یا سر کار 

عزیزم خدا رحمت کنه پدرتونو..منم هم پدر و مادرم و از دست دادم خواهر و برادری هم ندارم خیلی سخته میدون ...

خدا رحمت کنه .....ببخشید چجوری فوت شدن چند سالتون بود ...میشه بگین چجوری کنار اومدین

عزیزم برات ارزوی صبر دارم از خدا.

کامنتاتو ک میخوندم گریم گرفت  جای خالی پدر توی خونه وحشتناکه

بابای منم مشکل قلبی داره.توروخدا هرکسی این کامنت منو خوند یدونه صلوات از ته دلش واسه سلامتیش بفرسته💗💗

منم بابامو از دست دادم.هرچقدم خوشحال باشم یجای زندگیم خالیه وناراحتم میکنه اونم نبوده پدرمه

خدا رحمت کنه ....مثل من .....تو مترو انقد گریه کردم چند روز پیش چون یادم افتاد باهم اونجا بودیم ..پدرتون چرا فوت شدن چند سالشون بود

1537
خیلی سخته بخدا خیلی سخته ...دیشب خواب دیدم از کما در اومده سالمه فامیلا میان خونمون انقد شاد بودم تو ...

هیچوقت فکر نکن مرده من هروقت حالم بده حس میکنم مامانم  بغلم میکنه و اغوششو احساس میکنم و سعی میکنم یادم بیاد چجوری بود بغلش خودمو میبرم به اون حس و اروم میشم گریه کن خودتو خالی کن نریز توی خودت ولی از زندگی عقب نمون و حتما برو توی جامعه مثلا سر کار یا هر کلاسی که دوست داری و همیشه فکر کن زندس و باهاش حرف بزن مطمن باش خیلی اگاه هستن فقط دیگه جسمشون نیست روحشون با همه ی چیزهایی که قبلا بود هست

1578