2737
2734
عنوان

اهدای تخمک(کسانی که اطلاعات دارین لطفا وارد شین)

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 35 پست
ممنون بابت راهنماییت عزیزم  شما میدونی هزینه ای که بهش تعلق میگیره الان چنده

از یک خانومی شنیدم ۳_۴ میلیون دادن بهش 

اطلاع دقیقی ندارم حقیقتش

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
نمیدونم من اطلاعی ندارم ولی دوستم که واسه بارداری میره میگه خیلیا میان اونجا واسه اهدای تخمک باید نز ...

عزیزم هر تخمک اگه ۱۴ میلیون قرار بود بفروشن که الان همه یا دلال تخمک اهدایی بودن یا فروشنده اون 

😂😂😂

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هر تخمک اگه ۱۴ میلیون قرار بود بفروشن که الان همه یا دلال تخمک اهدایی بودن یا فروشنده اون  ...

من نگفتم خود تخمک فقط  ۱۴ میلیون گفتم دکتر گفته کل هزینه تخمک کشی و انتقال و عمل و در کل همه هزینه درمان تا باردار شدن ۱۴ میلیون 

2731
من نگفتم خود تخمک فقط  ۱۴ میلیون گفتم دکتر گفته کل هزینه تخمک کشی و انتقال و عمل و در کل همه هز ...

اهاا منظورتون ای وی اف هست 

بله هنین هزینه رو داره و ممکنه خیلی بیشتر هم بشه 

ما تقریبا ۲۰ تا هزینه کردیم و همچنان اندرخم یک کوچه ایم 

اهاا منظورتون ای وی اف هست  بله هنین هزینه رو داره و ممکنه خیلی بیشتر هم بشه  ما تقریبا ...

منم گفتم چند ساله پیش گفته ۱۴ تومن الان نزدیک بیست و خورده ای هستش ،انشالله هر کی هر مشکلی داره حل بشه و شما هم به حاجتت برسی عزیزم 

منم گفتم چند ساله پیش گفته ۱۴ تومن الان نزدیک بیست و خورده ای هستش ،انشالله هر کی هر مشکلی داره حل ب ...

❤❤❤❤

بعضی مراکز بیشتر میدن. 

مثلا بیمارستان گاندی و نیکان بیشتر به اهداکننده میدن. اما ابن سینا و بقیه مراکز کمتر. 

من خودم گیرنده هستم

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی
2738

من و همسرم مشکل ناباروری داشتیم و مراحل بارداری با لقاح مصنوعی رو طی کردیم و یه ماه پیش رفتم برا تخمک گیری، از دوهفته قبلش ۲۰تا آمپول گونال و ستروتاید مصرف کردم و روز تخمک گیری هم بیهوش ت میکنن، تمام این مراحل طی کردم و فقط ۱۱تخمک داشتم اما خداروشکر همون دفعه اول باردار شدم

نرخ فروش هرمرکز فرق داره اما بعضیا دونه ای یه میلیون هم میفروشن اما خود مراکز گرونتر میفروشن

خــــدا امیــد من است...
عزیزم هر تخمک اگه ۱۴ میلیون قرار بود بفروشن که الان همه یا دلال تخمک اهدایی بودن یا فروشنده اون  ...

دلال تخمک😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😂😂😂

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
دلال تخمک😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😂😂😂

والله😂😂😂

2706