2737
2734

سلام بچه ها

یکی از دوستانم میخواد این کارو انجام بده

به نظرتون ضرر داره ؟؟

کجا باید بره تا حقشو تنام وکمال بهش بدن؟؟

برای فرشته ی داخل شکمم دعا کنید تا تمام مراحلشو به بهترین نحو بگذرونه  

باید کلی امپول بزنه و کلی سونو 

چرا اینکار میخواد بکنه اخه 

😞😞😞

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مراکز ناباروری و مطب های ناباروری بره خودشو معرفی کنه 

و اگه دنبال پول هست شرط کنه تا قبل عمل پانکچر همه پولو بریزن تو حسابش تا بره اتاق عمل 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
یعنی بابت اهدا پول میدن؟؟؟مگه نمیگن اهدا پس حق و حقوق دیگه چیه؟؟؟

بله برای اهدای تخمک و جنین و حتی اسپرم پول میگیره 

دوستم مشکلات مالی شدیدی داره

برا همین میخواد این کارو انجام بده

به نظرتون برا بعد مشکل برا بارداریش پیدا نمیکنه

2738
باید کلی امپول بزنه و کلی سونو  چرا اینکار میخواد بکنه اخه  😞😞😞

یعنی برا سلامتیش حتی اگر یه بار این کارو انجام بده ضرر داره

مراکز ناباروری و مطب های ناباروری بره خودشو معرفی کنه  و اگه دنبال پول هست شرط کنه تا قبل عمل ...

ممنون بابت راهنماییت عزیزم 

شما میدونی هزینه ای که بهش تعلق میگیره الان چنده

اونجا کامل حق وحقوشو میدن

نمیدونم من اطلاعی ندارم ولی دوستم که واسه بارداری میره میگه خیلیا میان اونجا واسه اهدای تخمک باید نزدیک ۴،۵،میلیون هزینه کنن و کلی ازمایش و چکاب و سونو بدن و کلی مرحله طی کنن اگه مشکلی نداشتن اونوقت چند تا تخمک ازشون فریز میکنن و تقریبا هر تخمک رو نزدیک بیست تومن میفروشن ،خواهر شوهر خودم ذخیره تخمدانش تمام شده چند ساله پیش که رفته بود گفته بودن تخمک اهدایی اگه میخوای ۱۴ میلیون هزینشه 

نمیدونم من اطلاعی ندارم ولی دوستم که واسه بارداری میره میگه خیلیا میان اونجا واسه اهدای تخمک باید نز ...

ممنون عزیزم 

خیلی صحبتاتون خوب بود 

یعنی برا سلامتیش حتی اگر یه بار این کارو انجام بده ضرر داره

عزیزم هردارویی بلاخره صررهایی داره 

اینهمه داروی تشدید تحریک تخمدان استفاده میکنه بیضرر ک نیست ولی خب خیلیا برای بارداری دارن استفاده میکنن از جمله من 

2706