2733
2734
عنوان

داره مسخرم مبکنه؟😓

570 بازدید | 44 پست

دوست پسرم نیست فقط دوستیم یه کوچولو ابراز علاقه غیر مستقیم هم بینمون هست از وقتیکه فهمیده من آشپزی بلد نیستم مدام عکس غذاهایی که درست میکنه رو برام میفرسته البته ناگفته نماند چون پدر و مادرش بچه بوده فوت کردن خییلی ساله اشپزی میکنه و دست پختش هم خیلی خوشمزست 😋در حالیکه من نیمروم هم بدمزه میشه.😖

هی شیرینی و غذا و ژله بستنی درست میکنه عکسشو برام میفرسته داره با این کار دستپخت بد منو مسخره میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبت اندیش باش شاید،داره انگیزه میده یادبگیری یا میگه نمیخواد یادبگیری خودم بلدم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

چه کد بانوییه😁😁

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بیشتر انگار داره بهت پزمیده فخر میفروشه مرد گنده 😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738

مرد زندگیه 😂😆

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706