2737
2734
عنوان

صدام زد یه گوشه گفت بعد از ساعت اداری بهت زنگ می زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7456 بازدید | 301 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اینکه منم گفتم دوستم بهت دلبسته و فلان از دوستم و رابطشونوگفت و ... منم گفتم نه برو و... چند روز خبری ازهم نداشتیم یعنی اون خبرداشت ولی من کلا بیخیال 😂😂😂 تا اینکه یه اهنگ بهم فرستاد خیلی قشنگ بود حرفاش و با معنی ومنم گفتم دوستت دارم دلم تنگ شده بود کجا بودی 🙉 از اونجا شد که باهم عهد و پیمان بستیم دوستمو ول کرو بعد چند وقت دیدم عه 😯 دوستم به یه پسره دیگه اس ولی ما به پای هم موندیم 

2728

چقدررررر دلم عشق و عاشقی میخواد...

خدایا من چه گناهی کردممممم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
گفتن یه دوستت دارم مسیر زندگی و تغییر میده من مخالفه اینم خانوم ابراز علاقه نکنه اسی اگه دوستش داری ...

شرايط من فرق مي كنه اون همكارمه به هر دليلي اگه از حرفم خوشش. نيومد مجبورم كارمو از دست بد محيط كاريمون خيلي بده دشمن زياد هست ...

خوشبخت باشي عزيزم ولي من هيچ وقت نمي تونم بهش بگم دوست دارم

الهی امین خدا حفظت کنه الهی 😘 ولی تو زندگی یه بار فقط عشق اتفاق میوفته به قلبت یه فرصت بده من خیلی ادما اومدن تو زندگیم خواستگارم داشتم خیلی سختیا کشیدم حتی روزایی رسید که من ناراحتی قلبی پیدا کردم از حال رفتم چه اشکایی که ریختم یکسال جدا شدیم ازهمسرم خیلی مصیبت کشیدم ولی پای دلم واستادم هنوزم مشکلات دارم ولی با جون و دل مشکلات و حل میکنیم خیلی چیرا از دست دادم ولی عشق ارزششو داره 

منم حال تو رو دارم عزيزم ولي اميدوارم به زودي بهش برسي

ان شاءالله

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

عشق قشنگه ولی خیلی سختی داره 😔 من اشکه مادرمو دیدم تو آغوشش بیهوش شدم ماه ها مریض و راهیه دکتر شدم و کلی ازمایش تا ته جونم رفتم 😟 درست مثه یه داغ موند زو دلم وقتی تو دکتر از دستم خون میکشیدم دیه انگار جون نداشتم دیه هیجی نداشتم انگار سبکه سبک شدم.

2706