2726
عنوان

میشه بیاید من براتون امن یجیب بخونم شما برا ی من دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 42 پست

عزیزم برات صلوات فرستادم امیدت به خدا باشه انشالله مشکلتون حل بشه

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیر برات 30تا صلوات فرستادم. برام دعا کنید که از درد دندون دیونه شدم.

چشم حتما 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2728

برای منم بخون عزیزم

میخوام برم دکتر فردا دعا کن ناامید نشم

خدایا ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رو زمین نباشه که هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️
خوندم برات گلم ان شاالله حل بشه.. آیت الکرسی زیاد بخون خیلی راه گشاست

واقعا تاثیر داره؟ حتما میخونم مرسی

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
خانوادت از هم نمیپاشه گلم..خدا نمیزاره ابروی کسی پدرومادری ریخته بشه..برات حمد و صلوات فرستادم....

ممنون ک انرژی مثبت میدید. بابام داره سکته میکنه.   خدا خودش کمکمون کنه 

من صلوات و5تاتوحید خوندم توروخدا برام دعاکن خ گرفتارم

منم 5 تا امن یجیب میخونم  در حق هم دعا کنیم بخدا میگیره

خیلی گلم.. ی سرچ کن درباره اش خیلی مطالب هست البته من خودم تجربه کردم و گفتم

مرسی ک گفتید چشم 

2706