1600
1609

خواهش میکنم دعام کنید 

خانوادم داره از هم می پاچه پدر و مادر تو پیری باید برن  مستاجر نشینی تزوخدا  دعا کنید  دشمنمون کوتاه بیاد   تموم شه این داستان لعنتی

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

چرا مث پیرزنا دنبال این دعا و جادو جنبلین اخهههه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
چرا مث پیرزنا دنبال این دعا و جادو جنبلین اخهههه

دعا جادو و جتبل نیست درخواست از خداست نظرت مخالفه برو بیرون

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
زشته این طرز صحبت  هرکسی ی اعتقادی داره دوستم😍

مگه میشه ب چند جمله عربی ک خیلیا معنیشم نمیدونن معتقد بود؟؟؟ باو ب خودتون بیایین

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
1432
مگه میشه ب چند جمله عربی ک خیلیا معنیشم نمیدونن معتقد بود؟؟؟ باو ب خودتون بیایین

خانوم لطفا برو تو ی تایپیک دیگ  اعتقاد نداری چرا میای تو تایپیک.   شما به خودت اومدی خوبه منم نفهمم  تو خوبی  

نمیشه عقایدمونو ب بقیه بقبولونیم 

شما اعتقاد نداری نداشته باش❤️

شیکممو ک میدم تو غیب میشه! خو لامصب اگ اونجاجا هست چرا ولت میکنم میایی بیرون؟ 
1523

عزیزم برات صلوات فرستادم امیدت به خدا باشه انشالله مشکلتون حل بشه

اینجا بعضیاروتحویل میگیری دچار توهم و سرگیجه میشن بابا خبری نیست ما ذاتا خوبیم. شمادستتم روبشه روت کم نمیشه ، چشم پوشی ازما خیال زرنگی ازشما ..( حاشاوانکار کردن کار آسونیه تاجایی که میتونی بالا  میشه برددیوارشو) مخصوصا وقتی ازت مدرک نخوان برای اثبات .حق بجانب میشی اینطوری😊
سلام دوست عزیر برات 30تا صلوات فرستادم. برام دعا کنید که از درد دندون دیونه شدم.

چشم حتما 

1578