2733
2734
عنوان

جا به جا شدن جنین

560 بازدید | 10 پست

سلام

من هفته پیش رفتم سونو  قلب دکتر گفت جنین حدود ۶ هفته و سمت چپ شکم من مدام درد سمت راست داشتم امروز دوباره سونو دادم گفت جنین ۷ هفته سمت راست شکم ولی یه توده خونی سمت چپ می بینم 

سوالم اینه کسی تجربه جابه جا شدن جنین از سمت راست به چپ تو ۷ روز داشته؟؟؟؟؟؟ می شه یکبار سمت راست باشه یکبار سمت چپ؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی اشتباه کرده؟

اره بابا اخه جنین ۷هفته مگه میشه؟؟؟ 

اره بابا عوض کن معلومه کارش و بلد نیس بخاطر هماتوم هم باید شیاف پروژسترون شبی۱دونه بزاری و استراحت کنی تا غربالگری اول ببینی جذب شده یانه منم داشتم نگران نباش اما حتما دکتر خوب پیداکن 

بِخَند و فرآموش کُن..نَزآر بِفَهمَن کِ بآزَم شِکَستے...♥
2738
اره بابا اخه جنین ۷هفته مگه میشه؟؟؟  اره بابا عوض کن معلومه کارش و بلد نیس بخاطر هماتوم هم بای ...

سر بچه قبلی پیش همین دکتر بودم کارش خوبه بهش مطمئن سونوگرافی اول رو یه جا رفتم دومی رو جای دیگه از دومی پرسیدم هماتومه گفت نه انگار یه جفت دیگه ست که رشد نداره اما داره باعث خونریزیت می شه برو به دکترت بگو شاید نیاز باشه سونو سریالی بدی

یه چیز مسخره بگم؟ شاید دو قلو باردار بودی یکیش رشد نکرده؟

خودم همین فکر رو کردم ولی می دونی تعجبم از این چرا اونی که رشد کرده رو یکبار سمت چپ یکبار سمت راست دید