2726
عنوان

چرا خاطرات ویار یادم نمیره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 39 پست
اخی چه بد من الان تو مرحله ویارم از،بی قراری تهوع کلافگی حتی از خونه م هم بدم میاد

بابا واسه من خیلی وحشتناک بود همه چی بو میداد و میرفت تو مخمو بالا میوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اره خخخخخخ    

😅😅😂😂😂💃💃💃🕺🕺🕺💃🕺💃🕺💃

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
من خانه واينميسادم ميگفتم بو نفت مياد اووووووق

ببین باورت نمیشه من به خودم هم ویار داشتم 😭😭😭خدا 

دورو برم تو خونواده کسی مثل من نبود هیچ کی درکم نکرد

تک تک سلولهای بدنم بو میداد. چله تابستون لباس کلفت میپوشیدم ک بوی تنم نیاد 

در دیوار زمین فرش بو میداد 😢😢

2728
ببین باورت نمیشه من به خودم هم ویار داشتم 😭😭😭خدا  دورو برم تو خونواده کسی مثل من نبود هیچ ک ...

من از بو موهاي سرم حالم بد ميشد خيلي بده

کاربری mylovesam20سابقم خودمم نمیدونم چرا تعلیق شدم ،😁
من خانه واينميسادم ميگفتم بو نفت مياد اووووووق

من از وسایلهای خونم بدم میاااد حالا عاشقشون بودمااا😩😩😩

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
من میگفتم دیگه میمیرم مگه میشه خوب شم

منم مطمین بودم دیگه هیچ وقت نمیتونم غذا بخورم و حالت عادی داشته باشم از زندگی دست شسته بودم 🤧

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من از بو موهاي سرم حالم بد ميشد خيلي بده

منم همینطور به شوهرم‌میگفتم موهام بوی بد میده میگفت نه فکر میکردم فقط من اینطوری بودم😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706