2726
عنوان

چرا خاطرات ویار یادم نمیره😭😭

545 بازدید | 39 پست

اه 

داشتم غذا میخوردم یاد تهوعام افتادم لقمه رو نمیتونستم قورت بدم

دوست دارم یه چیز بخوره  ب کلم اون قسمت ک مربوط به حافظه ویاره پاک شه

اه اه. ویار خر است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خاطرات ویار محاله یادم بره....اون همه شور و حال محاله یادم بره😂تنها چیزی که اومد تو ذهنم همین بود

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
2728

منم ویارم شدید بود وای وای خیلی بده 😦

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
خاطرات ویار محاله یادم بره....اون همه شور و حال محاله یادم بره😂تنها چیزی که اومد تو ذهنم همین بود

منم دقیقا خحخخ

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

خخخ اسی من عنوانتو دیدم اهنگ خاطرات شمال محاله یادم بره تو ذهنم پلی شد😁😁😁

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اخ نگو که دلم خونه فکر نمیکردم دیگه هیچ وقت ادم قبلی بشم🤢

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خاطرات ویارمحاله یادم بره   پارسال بهاردسته جمعی رفته بوددیم زیارت    

توهمممم؟؟؟🥴🥴برامنم پلی شد

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

واالای درگیرشم س روزه هیچیییی نخوردم همش عوق میزنم همش تهو دارم حالم بده دعاکنید خوب شم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2706