2726

سلام دخترم از بس که گوشاشو میکشه یکم گوشاش باز شده...چه پمادی خوبه؟؟؟؟تجربشو داشتین؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
چند وقتشه دختر گلت؟

۳ماه ونیمه گلم....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکسره دستش میره رو سرش که گوشاش رو بکشه خیره...

خوب شاید گوش دردی چیزیه 

اتفاقا ۲روز پیش دکتر بودم معاینه کرد وچیزی نگفت منم فراموش کردم بگم گوشاش باز شده

ای جان حتما گوش درد داره.دست میزنی گریه میکنه؟

غر غر میکنه

پسر منم اینجوری بود مامانم فهمید که گوشش درد میکنه.

الانم که دندوناش داره در میاد خیلی گوششو میکشه.

من یجا شنیدم بچها واسه این بینی و گوششون رو میکشن چون فکر میکنن اضافس براشون😍😍😍

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏
غر غر میکنه

خب پس گوشش درد داره حتما حمام بردنی آب رفته تو گوشش الان درد میکنه.پشت گوششو آروم با روغن زیتون یا وازلین بمال.

حمام که میبریش گوششو چرب کن که آب نره داخل گوشش

سکوت را دوست دارم،بخاطر اُبُهَتِ بی پایانش✌😏

ببخشید سوالمو اینجادمیپرسم دخترم ۲سال نیمشه دارم از شیشه شیر ر میگیرمش البته شیر پاستوریزه فلفل قرمز زدم رو سر شیشه ولی خورد تند بود نگران شدم چیکار کنم ، الانم نمک ریختم شیر میخواد چیکار کنم همش میکه شیشه رو بشور، کسی میتونه راهنمایم کنه ک بتوتن راحت بگیرمش با ن ؟

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
منظورت چیه ک گوشاش باز شده؟ 

بالای گوشش ولاله ی گوشش منظورم پشت گوشش از پوست یکم باز شده

2706