2726

سلام امروز میخواستم بخاری رو روشن کنم از این بخاریای بدون دودکشه حواسم نبود یهو آتیشش نوک مژه هامو موهامو سوزوند چیکارکنم مژه هام زودتر بلند بشه؟

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت تحربه کردی  واقعا تاثیر میکنه  عاخه من بعد کاشت مژه هام ریخته

من برا ابروهام تجربه کردم واقعا جواب داد پر کرد ابروهامو برا مژه ام خیلی شنیدم خیلیا گفتن بعد کاشت مژه هاشون ریخته بعدش آ چشمی زدن بهتر از قبل شده

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 

بچه ها من چند دقیقه پیش عضو شدم چرا عضویتم مال پارسال 😐😐😐😐

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
بچه ها من چند دقیقه پیش عضو شدم چرا عضویتم مال پارسال 😐😐😐😐

😂😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

یاد بچگی هام افتادم از این اتفاقات زیاد برام افتاده.چراغ نفتی داشتیم میومدم از بالا فوت کنم کلا مژه هام‌میسوخت😅😅😅در میاد نگران نباش چون من الان مژه هام خوبه.

یک صلوات میفرستی؟
2706