2726
عنوان

دخترا خواب قیامت رو دیدم

544 بازدید | 23 پست

دیشب من با خدا عهد بستم ک نمازامو بخونم.. دیشب خاب دیدم قیامت شده و آدما دو دسته شدن ی دسته رو دیدم ک شادن و خوشحالی میکنن و رفتن از ما جدا شدن و تو آسمون چرخیدن و بعد برگشتن پیش ما. من با خودم میگفتم خدا بخشنده اس و امید بخدا داشتم و هی با خودم میگفتم ای کاش اون اتفاقات بد تو زندگیم نمی‌افتاد. و از دیدن اون آدمای شاد خوشحال بودم و میگفتم خدا سخت نمیگیره و امیدی ب من هست.. دو دل شدم حس خوبی ندارم از طرفی امیدواریم بخدا اون دنیا قشنگ بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط همين

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2728

منم دیشب فک میکردم چه خوب میشد نمازمو میخوندم روزمو کامل مبگرفتم حجابمو رعایت میکررم اخه چرا انقد سست عنصرم😔

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

الان به چی دودل شدی!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

الهی که خیره عزیزم 

شما صدقه بده و طلب استغفار کن و از همین امروز نماز ها تو شروع کن به خوندن

ان شاالله که جز همون دسته انسانهای خوب باشی

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
الهی که خیره عزیزم  شما صدقه بده و طلب استغفار کن و از همین امروز نماز ها تو شروع کن به خوندن ...

امید دارم.. اونجا هی میگفتم خدا بخشنده اس و حتما میبخشه و از گذشتم پشیمون بودم. وقتی آدمای شاد برگشتن باهاشون میخندیدم و از دیدنشون خوشحال بودم ک حالشون خوبه 

2706