2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
باید چه مراحل و کارایی انجام بدیم ؟اینکه میگن فاند شده همینه؟

فاند یعنی شما دستیار استاد میشید و حقوق میگیرید تحصیل و خوابگاهم رایگانه 

دو نوع داربم RA TA اولی دستیار اساتید پژوههگره دومی دستیار اموزش  چون ایرانیا اکثرا زبانا ضعیفن اموزش نمیدن ضعیفن 

نشنیدم چی فرمودین؟

من یه زمانی رفته بودم تو فاز دکترا واسه بورس. دیدم نوشته باید طرح و ایده بدی با استادهای دانشگاه های اون ور راجع بهش بحث کنی و اگه اونا بپسندن قبولت میکنن یعنی دقیقا یه مغز میخواستن. حالا قسمت زبانشو ادم میتونه بخونه ولی طرح و ایده واسه پژوهش دکتری رو از کجا بیارم😂

خب ما که اینا رو نداریم باید از کجا شروع کنیم؟ کلاس زبان میرفتی ؟

اگر پولداری از روش سرمایه گزاری برو

اگر نیستی معدل دیپلمو نمیتونی کاری کنی برو کنکور بده ی دانشگاه برند قبول شو مثلا تو مهندسیا شریف بعد مدرک زبان انگلیسیتو بگیر نمرت باید بالا باشه معدل دانشگاهتم همینطور 

وقتی گرفتی ی مقاله قوی بده سه تا داشتم من

بعد برو سایت دانشگاه مورد نظر اپلای کن و درخواست بورس کن

همچنین بورسیه ورزشی هم هست مثلا من مقام اوروم تو تیمای دانشگاه ۴۰ درصد تخفیف خورد به شهریم

نشنیدم چی فرمودین؟
من یه زمانی رفته بودم تو فاز دکترا واسه بورس. دیدم نوشته باید طرح و ایده بدی با استادهای دانشگاه های ...

چیزی که زیاده تز دکتراست بیا صدتا موضوع بهت بدم ولی کار پژدهشیت باید قوی باشه و خیلی مطالعه کنی

نشنیدم چی فرمودین؟
2706