2737
2734
عنوان

کیا با سرکه سیب و اب ناشتا لاغر کردن

13524 بازدید | 19 پست

من شدیدا ب استپ وزن خوردم کسی با خوردن اب و سرکه لاغر کرده  ؟ من امروز خوردم ی کوچولو مهدام درد گرفت ینی عادت ندارم اینجور شده ؟ ادامه بدم تاثیر داره شکمم بزرگه

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معده رو داغون میکنه ارزشش و نداره

من یک قاشق می خوام با یک لیوان اب ولرم قاطی کنم و بخورم ینی بازم بده ؟بدجور ب استپ خوردم می خوام هر جور شده لاغر شم برا چاقیم از هر کسی کنایه شنیدم

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2731

ببین درسته این چیزا کم خطره اما سر خود نخور اگه به این راحتی بود که کسی نمی‌رفت تخصص بگیره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
دوروز خوردم معدم ورم کرد داغون شدم بنظرم ناشتا فقط آب ولرم ویه قاشق آبلیمو عسل بهترینه

چه طور خوردی که معدت درد گرفت ؟ سرکه سیبت خانگی بود یا بازاری این سرکه رو مادر شوهرم خودش درست کرده 

حتما باید توش عسلم بزنی که معده رو اذیت نکنه

اخه عسل طبیعی کجا بود خواهر همش شده تقلبی و شکر شکرم که بدتر ادم چاق می کنه

2738
من یک قاشق می خوام با یک لیوان اب ولرم قاطی کنم و بخورم ینی بازم بده ؟بدجور ب استپ خوردم می خوام هر ...

دکتر تغذیه رفتی؟ من اب ولرم و لیمو رو شروع کردم چند وقته

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
اخه عسل طبیعی کجا بود خواهر همش شده تقلبی و شکر شکرم که بدتر ادم چاق می کنه

پس نخور که معده ات رو داغون نکنی.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دکتر تغذیه رفتی؟ من اب ولرم و لیمو رو شروع کردم چند وقته

نه دکتر نرفتم این بار قبلا رفتم که کار خاصی نمی کرد فقط هر یک هفته یا ده روز می رفتم پول ویزیت می دادم اب و ابلیمو خوردی راضی از نتیجه ؟ اگه خوب بوده منن همین بخورم لیمو ترش تازه دارم کمی

منم سرکه سیب مادرشوهری بود یه قاشق توآب ولرم ریختم 

عه پس دیگه نخورم من ی کوچولو درد گرفت معدم فک کردم طبیعه چون اولین بار بود سرکه می خوردم ولی اینجور که شما می گی دردش برا اینکه که سرکه بده برا معده

نه دکتر نرفتم این بار قبلا رفتم که کار خاصی نمی کرد فقط هر یک هفته یا ده روز می رفتم پول ویزیت می دا ...

لاغری ک هنوز تاثیر نذاشته ولی خیلی سرحالم کرده حتی اگه برا لاغری هم جواب نده میخوام ادامه بدم چون خیلی خاصیت داره دوستم ی رژیم باحال داره دمنوشم توش هست گفته برام میفرسته میخوام اونو شروع کنم

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2706