2726
عنوان

خانمای باردار دیشب داشتم به شوهرم وصیت میکردم😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 78 پست

عجب وصیت پر مغزی... 

باید آخرش میگفتی هر وقت احساس تنهایی کردی با یمقدار پول یه هفتیر بخر خودتو راحت کن نبینم زن گرفتی وگرنه روحم میام سراغت  

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من میگفتم اگه ببینم بچه رو دادی به ننه بابات از قبر میام بیرون تیکه پارت میکنم!!!! 😐

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

وای خوبه حالا یه چیزیم گذاشتی برا خودش من ن بچه دارم نه چیزی هر شب به شوهرم میگم من مردم حق نداری زن بگیریا اگه زن گرفتی از تو گور بلند میشم میام یقتو میگیرم میبرمت باخودم🤦🏻‍♀️😂😂

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ببخشید خندم گرفت خدا نکنه دیوونه

بخدا دیشب اشک میریختم نگاه نکن با خنده تعریف میکنم

داغونم خواهر از وقتی باردار شدم هزار جور فکر میاد سراغم

وای منم اینقد میترسم چیزیم بشه

نه واسه خودم ها فقط فکر بچمم ولی کلا ی بار به شوخی داشتم غذا میپختم به شوهرم گفتم بیا وایسا کنارم یاد بگیر اگر مردم بتوتی واسه دخترم بپزی 

باورت نمیشه قهر کرده بود باهام همش میگفت چرا دل منو خالی میکنی این چ حرفاییه ک میزنی

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
عجب وصیت پر مغزی...  باید آخرش میگفتی هر وقت احساس تنهایی کردی با یمقدار پول یه هفتیر بخر خودت ...

😂😂😂😂😂

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
اره منم به شوهرم گفتم اگه مردم طلاهامو بده پسرم😂

همش ازخوشیتونه این فکرها.الهی همیشه خوش باشید

من که ای یوای شدم تازه,بعدسه سال التماس دعا,بلکه خدابخاطرشما مثبت کنه اینبار.دکترازمایشگاه گفت چون اسپرم کمه احتمالش کمه بگیره 😢😩😩

بخدا دیشب اشک میریختم نگاه نکن با خنده تعریف میکنم داغونم خواهر از وقتی باردار شدم هزار جور فکر میا ...

نترس بابا مگه هرکی بارداره سر زایمان خدایی نکرده قراره بلایی سرش بیاد فکر و خیال بیخود نکن

خوش باش لذتشو ببر

💏"You & me 💕make a wonderful "We
وای منم اینقد میترسم چیزیم بشه نه واسه خودم ها فقط فکر بچمم ولی کلا ی بار به شوخی داشتم غذا میپختم ...

وای من بهش میگم میگه بمیر من بلدم😂😂😂😂 البته به شوخی 😅😅 گاهیم وقتی میگم شب موقع خواب گریه میکنه میگه ناامیدی همش 🤭😂

ععععععع موج منفیییییی به چیزای خوب فکر کن نا امید باشی خدا نکرده اینطوری میشیااااا خدا نکنهههه ...

بابا بزرگِ بابابزرگ من متولد 1294 بود، بنده خدا من حامله شدم هنو 5 هفتم بود مرد😢

قسمت نشد ندیده شو ببینه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

منم شب قبل از عمل کلی گریه و وصیت و توصیه کردم که اگه مردم ال کن و بل کن و بچم و چیکار کن و....😁

فردا صبح موقع خداحافظی که داشتم میرفتم برای عمل وسط بغض گفتم حرفامو یادت نره ها گفت کدوم حرفا😐😐😐😐گفتم همونایی که دیشب گفتم بهت میگفت به خدا یادم نیست چی گفتی دوباره بگو😐😐😐😐

2706