2733
2734

الان خندم میاد

ولی دیشب خیلی فضای غمگینی بود

نمیدونم چرا تو جو بودم که شاید سر زایمان زنده نمونم.

به شوهرم میگفتم طلاهامو میدی به مادرت نگه داره تو آینده مال دخترم بشه. 

بچه رو هم مادرت نگه داره

پول ماشینو پس اندازها هم مال خودت . هر ماه یک سوم حقوقتو میدی به دخترم بعنوان مهریه من.

دو سومش هم برا خودت (یا زن بعدی)

حق هم نداری بچمو زیر دست نامادری بزرگ کنی. بده به مامانت

نمیدونم شما باردارا از این فکرا ب مختون نمیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من باشوهرم بحثم شده بود میگفتم سرزایمان میمیرم راحت میشی😕😂

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

😂😂😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2738

اول اینکه انشاله سایه ات بالای سر بچه ات باشه.

بعد هم خیلی جدی نگیر. توی زنده بودن به حرفمون عمل نمی کنن. توقع داری شوهرت بعد از رفتنت عمل کنه؟؟؟؟؟؟

انشاله که سلامت باشی و بچه ات توی بغل خودت بزرگ بشه.

ععععععع

موج منفیییییی

به چیزای خوب فکر کن

نا امید باشی خدا نکرده اینطوری میشیااااا

خدا نکنهههه

مادر بزرگ مادرم متولد سال 7 میگه بچتو تو دانشگاه خوب ببینم😕

من خودم هنو 19 م

ایش😒😒😒

2706