1507
1411

الان خندم میاد

ولی دیشب خیلی فضای غمگینی بود

نمیدونم چرا تو جو بودم که شاید سر زایمان زنده نمونم.

به شوهرم میگفتم طلاهامو میدی به مادرت نگه داره تو آینده مال دخترم بشه. 

بچه رو هم مادرت نگه داره

پول ماشینو پس اندازها هم مال خودت . هر ماه یک سوم حقوقتو میدی به دخترم بعنوان مهریه من.

دو سومش هم برا خودت (یا زن بعدی)

حق هم نداری بچمو زیر دست نامادری بزرگ کنی. بده به مامانت

نمیدونم شما باردارا از این فکرا ب مختون نمیاد؟

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من باشوهرم بحثم شده بود میگفتم سرزایمان میمیرم راحت میشی😕😂

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇
1475

اره منم میگم عصبانی میشه میگه تو نباشی بچه میخوام چکار بعدم نمی زاره کامل بگم داغ میکنه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1432

اول اینکه انشاله سایه ات بالای سر بچه ات باشه.

بعد هم خیلی جدی نگیر. توی زنده بودن به حرفمون عمل نمی کنن. توقع داری شوهرت بعد از رفتنت عمل کنه؟؟؟؟؟؟

انشاله که سلامت باشی و بچه ات توی بغل خودت بزرگ بشه.

ععععععع

موج منفیییییی

به چیزای خوب فکر کن

نا امید باشی خدا نکرده اینطوری میشیااااا

خدا نکنهههه

مادر بزرگ مادرم متولد سال 7 میگه بچتو تو دانشگاه خوب ببینم😕

من خودم هنو 19 م

ایش😒😒😒

1476

عجب وصیت پر مغزی... 

باید آخرش میگفتی هر وقت احساس تنهایی کردی با یمقدار پول یه هفتیر بخر خودتو راحت کن نبینم زن گرفتی وگرنه روحم میام سراغت  

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

حالا من میگفتم اگه ببینم بچه رو دادی به ننه بابات از قبر میام بیرون تیکه پارت میکنم!!!! 😐

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

وای خوبه حالا یه چیزیم گذاشتی برا خودش من ن بچه دارم نه چیزی هر شب به شوهرم میگم من مردم حق نداری زن بگیریا اگه زن گرفتی از تو گور بلند میشم میام یقتو میگیرم میبرمت باخودم🤦🏻‍♀️😂😂

1514