2410
2553

سلام خانوما 

جمعه تولد همسرم تازه امروز اشتی کردیم هر سال خیلی مفصل و سورپرایزی گرفتم و ب قول مامانم خودمو کشتم امسال میخوام ساده تر باشه چیکار کنم ب نظرتون ؟؟؟ک دیگ خیلیم تابلو ساده نباشه ک ناراحت بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک تولد. یه کادوی خوب. جشن دونفره

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2456

خودتو نکش واسه مردا✋والسلام

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2714
نظرم اینه کیک و گل وبا شمع والمر هم خونه رو تزیین کنم  اصلا حوصله سورپرایز ندارم  ایده ا ...

شمع والمر نه وارمر😊

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

با شوهرت سرد برخورد کن طوري كه فك كنه دیگه نمیخوایش 

با خانواده ي خودتو خانواده ي همسرتم هماهنگ کن که تو خونتون اماده باشن 

اونجارو تزیین کنین بعد اگه خواهر یا خواهرشوهر داري بگو اونو بایه خبر بد بکشن محل جشن

بعد که اومد داخل همه بگین تولدت مبارک و برف شادي بريزين سرش

ميدونم خزه ولي اگه بلد باشین سوپرایز کنینو اون خبر بَده اولو خوب بدین باورش ميشه

نظرم اینه کیک و گل وبا شمع والمر هم خونه رو تزیین کنم  اصلا حوصله سورپرایز ندارم  ایده ا ...

آره خیلی هم خوبه الان چون قهر بودین و تازه آشتی کردی دل و دماغش نداری ولی کم کم یادت میره و رابطتون مثل اوایل میشه

خودتو نکش واسه مردا✋والسلام

اره عزیزم بعد ۵سال تازه ب این نتیجه رسیدم اگ بدونی چیکارا میکردم از دوماه قبل از استرس خوابم نمیبرد 

هرچی مامانم میگفت گوش نمیکردم الان سرم خورده ب سنگ 

اره عزیزم بعد ۵سال تازه ب این نتیجه رسیدم اگ بدونی چیکارا میکردم از دوماه قبل از استرس خوابم نمیبرد& ...

منم همینم،شوهرم همچین دبگه لوس شده،تازگیا انر هم دیگه دون نمیکته ب من میگه انار دون کن هنه چی بزت برار یخچال خنک بشه من میام بخورم😏😏😏اینا چیرای کوچولو و مسخرس،ولی منظور ام اینه خودشونو دیگه گم میکتن

2706