2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زیاد سخت نیست اصلا نگران نباش ولی دقیق نمیدونم منظورت چیه

اجی‌میخام بدونم اونجا هر چندرور میتونن زنگ بزنن.چند بار مرخصی میدن بهشون؟؟.برن لباس تحویل بگیرن میزارن برگردن یانه؟اموزشی سه ماهه یادوماه همینارو.

اجی‌میخام بدونم اونجا هر چندرور میتونن زنگ بزنن.چند بار مرخصی میدن بهشون؟؟.برن لباس تحویل بگیرن میزا ...

مالون موقع دوست بودیم ولی چند روز یه بار زنگ میزد مرخصی هم چون پنج شنبه جمعه ها بیشتر میومدچون شهرستان بود

مالون موقع دوست بودیم ولی چند روز یه بار زنگ میزد مرخصی هم چون پنج شنبه جمعه ها بیشتر میومدچون شهرست ...

اره خب ماهم دوستیم.عصر ساعت چهار دیروز راه افتاده..هنوززنگ نزده ببینیم رسیده یانه..

2738
ازشوهرم پرسیدم گفت هرروز بد ناهار یا وقت های استراحت میتونن زنگ بزنه ایشالا تا چشم بهم بزنی این دوسا ...

دستت دردنکنه گلم از یکشنبس که رفته هنوز ازش خبری نشده به خانوادشم زنگ نزده

خواهش میکنم عزیزم 

اجییییییییییییی امرو‌ز‌زنگید بهم😍😍😍😍توخیابون حالم بدبود داشتم گریه میکردم یهم زنگید صداشو شنیدم صدانفساشو مردمو زنده شدم ازخوشحالی

اجییییییییییییی امرو‌ز‌زنگید بهم😍😍😍😍توخیابون حالم بدبود داشتم گریه میکردم یهم زنگید صداشو شنیدم ...

آره درکت میکنم خیلی لحظه خوبیه من که صداشو میشنیدم ضربان قلبم می‌رفت رو هزار ایشالا زودی تموم کنه وبهم برسیم ازته قلب براتون آرزو میکنم

آره درکت میکنم خیلی لحظه خوبیه من که صداشو میشنیدم ضربان قلبم می‌رفت رو هزار ایشالا زودی تموم کنه وب ...

قربون خودتوقلبت برم من..ایشالا شمام همیشه کنارهم خوشبخت باشین و به ارزوهاتون برسین

2706