2410
2553

سلام

خواهرم زیاد وضع مالی خوبی ندارن

یه پولی جمع کردن میخوان خونه بخرن، ولی مولشون کمه، بابام میخواد ماشینش رو بفروشه بده بهشون

یه پارس صفر داره یه پراید، میخواد پارس رو بفروشه براشون

دامادمون خیلی خیلی خیلی عوضی هست

چرا باید به اون آشغال کمک کنن

من حق دارم ناراحت بشم؟

یا به من مربوط نیست؟

ما کلا دو خواهریم

ما نیاز مالی نداریم

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

پول بده 

ولي به نظرم 

به همون اندازه كه ميده به نام بابات باشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

[QUOTE=] بگو ب شرطی ک بزنه ب نام خاهرت حداقل نصفشو [/QUOTE]

اون عوضی که کلش رو به نام خواهرمم میزنه

ولی بعدش با یه محبت الکی یا دعوا خواهرم رو مجبور میکنه به نامش کنه

مطمئنم

خواهرم خیلی خیلی ساده است

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
بگو ب شرطی ک بزنه ب نام خاهرت حداقل نصفشو

اگه داماد عوضيه خوب اونم اَز چنگش در مياره 

به نظرم به اسم بابا بهتره بقيش ام به اسم دختره

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2714
اگه داماد عوضيه خوب اونم اَز چنگش در مياره  به نظرم به اسم بابا بهتره بقيش ام به اسم دختره

آره ولی به نام بابامم نمیزنه

چون خودشم میخواد پول بده

[QUOTE=] بگو ب شرطی ک بزنه ب نام خاهرت حداقل نصفشو [/QUOTE]  اون عوضی که کلش رو به نام خواه ...

خب سه دونگش به اسم بابات بشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706