2726
عنوان

امروز جلسه پیش دبستانی دخترم بودم

185 بازدید | 14 پست

کلی حرف ها تو جلسه گفته شد که من برا دخترم کم کاری داشتم ، بعد اونوقت ادعا داشتم چهارتا بچه بیارم مثلاً . به همینا نمیرسم همش عصبانی میشم ، دخترم میگه بیا کاربرگام که مدرسه میده رنگ کنه نمی‌رم یا میگه قصه بگو نمیگم براش ، تو عصبانیت کلی بدو بیراه هم به طفل معصوم میگم.

چی پیش خودم فکر میکردم من که میگفتم بازم بچه بیارم مگه فقط زاییدن . . .

خیلی از دست خودم ناراحتم خییییییلی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همین یدونه دختر رو داری؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

همينكه داري با جرات اعلام ميكني جاي تشكر و شكر داره چون اكثر مادرا حاضر به قبولي كم كاري از جانب خودشون نيستن حالا قدم بعدي بردار بعد از قبولش بايد اقدام عملي در جهت رفع كامل كم كاريهات برداري موفق باشي و كوتاه نيا

همينكه داري با جرات اعلام ميكني جاي تشكر و شكر داره چون اكثر مادرا حاضر به قبولي كم كاري از جانب خود ...

فدات شم عزیز ، آن شاء الله . از امروز شروع میکنم .

قصد دارم با مشاور مدرسه اش هم در ارتباط باشم از این به بعد تا بهتر بتونم عمل کنم

2706