2733
2734
عنوان

کوردهای عزیز یه لحظه

89 بازدید | 7 پست

سلام عزیزان یه سوال دارم ..یه نمونه پیتزای تابه ایی درست میکنین چه جوری درستش میکنین اخه اومده بودیم کردستان خوردمه ازش میشه اگر میدونین بگیر اینم بگم به جای نان پیتزا سیب زمینی به جای نان پیتزا بود

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

من سیب زمینی رو آبپز میکنم بعدش رنده میکنم‌مثل نون پیتزا پهن میکنم کف تابه و بقیه موادو مثل بقیه پیتزاها میریزم روش و تامام😁

اگه جایی ک وایسادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید..شما درخت نیستید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سیب زمینی رو آبپز میکنم بعدش رنده میکنم‌مثل نون پیتزا پهن میکنم کف تابه و بقیه موادو مثل بقیه پیت ...

نه این جوری نبود اون نگین نگین بود 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2731
سیب زمینیش نگینی بود؟؟؟؟نمیدونم نخوردم تاحالا

اتفاقن عالی بود 

اتفاقن عالی بود 

کجا خوردی؟؟شاید پیتزا نبوده

اخه قارچ سخاری هست ک شبیه اینه ک شما میگی.زیرش سیب زمینی نگینی با قارچ و پنیر و فلفل. دلمه

اگه جایی ک وایسادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید..شما درخت نیستید😊

نگاه کن اول سیب زمینی بود بعدش سوسیس سرخ کرده بعدش پنیر پیتزاریخته بودن دوباره کالباس و قارچ و فلفل دلمه ایی روسرخ کرده بودن گذاشته بودن روش بعدش بازم پنیر پیتزا بود بعد گذاشته بودن دم بیاد من میخواستم بگم اگر من بذارم تو فر تا پنیرش طلایی بشه زشته یا مدلش خودش اینجوریه و میشه سینه مرغ هم بذاری روش

2738